ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ: ЧОРНОБИЛЬ
В історії нашого життя чимало скорботних дат, спогадів про які пронизує серце гострим болем. Одна з них — 26 квітня 1986 року. 35 років минуло з того дня, коли вибухнула Чорнобильська атомна електростанція. Кожного року з великим сумом і великою біллю на душі та у серці згадуємо про цей страшний день.
Цьогоріч першокласники можливо вперше дізналися про трагедію та її значення в житті звичайних людей.  Під час виховної години "Я розділяю біль та трагедію Чорнобиля" учні переглянули відео до відповідної теми " Місто - привид". Ми згадуємо і пам’ятаємо  тих людей, які загинули під час Чорнобильської трагедії, передаємо ці спогади наступним поколінням, які творитимуть майбутнє та  не допустять надалі такої страшної біди.

ДУХОВНЕ ЗРОСТАННЯ
З 19 по 23 квітня в Івановецькій ЗОШ тривав Тиждень духовності .  Сьогодні молодь, як ніколи, потребує правильного  скерування, правдивих істин і   справжніх друзів. Враховуючи потребу духовного відродження України, школа покликана забезпечити наповнення всіх ланок навчально-виховного процесу змістом, який би допомагав педагогам виховувати душу, чесні і сильні характери, формувати сумління і громадянські чесноти: працьовитість, самопожертву, пошану до старших — і спонукав би школярів, у єдності з Богом вирости корисними своєму народові.

 

 

 

«МОВНИЙ ТЮНІНГ»
ПІДСУМКИ

 

ПОДЯКА ЗА МИЛОСЕРДЯ!

Адміністрація   школи та Василишина Валентина Василівна, висловлюють щиру подяку учням, батькам, колегам та усім небайдужим хто долучився до збору коштів на операцію для Василишиної Аліни.

Завдяки Вашій небайдужості, зібралася  сума у розмірі 15000 гривень та 150 євро.

Дякуємо Вам за чуйність і здатність співпереживати, вміння і бажання підтримати тих, хто цього потребує.

 

 

КВЕСТ

МОВНИЙ ТЮНІНГ»