НАВЧАЛЬНИЙ

РІК

ВІДКРИТО!

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Перший дзвінок і початок нового навчального року  - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
2 вересня у школі пройшло свято Першого дзвоника.  21 новий учень нашої школи вперше сяде за парти, а для  учнів 11-х класів, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.
   Директор школи Сливка Р.І. привітала всіх з чудовим святом 1 Вересня – Днем  Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.
На святі були присутні діти, батьки, вчителі, почесні гості, серед яких  ветерани педагогічної ниви. Приємною несподіванкою було бачити на святі Гебрин Марію Іванівну – майстриню, художницю, колишню вчительку,  члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України,  Лауреата обласної мистецької премії ім. Георгія Гараса .

Сьогодні для України тривають тяжкі часи. Неоголошена війна, яка зруйнувала найвищі мрії, забрали  життя – юних, світлих, квітучих. Присутні на лінійці вшанували хвилиною мовчання та віддали шану тим, хто поліг за свободу та незалежність нашої держави та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам.
І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник. На перший урок покликав  хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні учня11 класу Харабари Володимира та учениці першого класу Якубенко Аполлінарії.
На урочистому зібранні  звучали привітання на адресу учнів і викладачів, всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми!
Творчого і результативного навчального року! Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!