Адміністрація.

 

    Директор 
    Сливка Руслана Іванівна,

 навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному університеті  ім. В.Затонського, спеціальність за  дипломом  «Вчитель української мови і  літератури, світової літератури»,  спеціаліст вищої категорії, педагогічний  стаж з  2002 р.

 

 

 

 

 

  Заступник директора
  з навчальної роботи
  Дзик  Оксана Анатоліївна ,

 навчалася у Чернівецькому державному  університеті  ім. Юрія Федьковича,  спеціальність за дипломом «Агрохімія та грунтознавство», спеціаліст вищої  категорії,  педагогічний стаж з 2003 р.

 

 

 

 

 

  Заступник  директора
  з виховної роботи
  Гуцул Оксана Борисівна,

 навчалася у Чернівецькому державному  університеті  ім. Юрія Федьковича, спеціальність за дипломом «Українська мова і література», спеціаліст І категорії, педагогічний стаж з 2003 р.

 

 

 

 

 

Список працівників школи станом 01.09.2020

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада, освіта

Категорія, звання

1

Сливка Руслана Іванівна

Директор школи, вища

Вища

2

Дзик Оксана Анатоліївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вища

Вища

3

Гуцул Оксана Борисівна

Заступник директора з виховної роботи, вища

Перша

4

Якубенко Вікторія Вікторівна

Практичний психолог, вища

Перша

5

Москалюк Тетяна Дмитрівна

Бібліотекар, середня спеціальна

Спеціаліст

6

Гуцул Тетяна Степанівна

Учитель початкових класів, вища

Вища, «Учитель-методист»

7

Кувіла Євгенія Василівна

Учитель початкових класів, вища

Вища, «Учитель-методист»

8

Гладчук Євгена Василівна

Учитель початкових класів, вища

Вища, «Старший учитель»

9

Білик Євгенія Василівна

Учитель початкових класів, вища

Вища, «Старший учитель»

10

Орловська Світлана Володимирівна

Учитель початкових класів, вища

Вища, «Старший учитель»

11

Алієва Тетяна Іванівна

Учитель зарубіжної літератури, вища

Вища

12

Базь Юлія Олексіївна

Учитель української мови і літератури, вища

ВищаДрстарший

13

Дудчак Тетяна Миколаївна

Учитель українознавства, вища

Вища, «Старший учитель»

14

Кувіла Наталя Михайлівна

Учитель англійської мови, вища

Перша

15

Гончар Діна Валеріївна

Учитель англійської мови

Друга

16

Кубляк Інга Леонідівна

Учитель математики, вища

Вища

17

Маріуца Наталка Володимирівна

Учитель фізики, вища   

Друга

18

Гришков Валерій Вільович

Учитель інформатики, вища

Вища, «Старший учитель»

19

Холявчук Валентина Василівна

Учитель географії, вища

Вища, «Учитель-методист»

20

Боднар Ірина Іванівна

Учитель біології, вища

Вища

21

Равлюк Ігор Іванович

Учитель історії, вища

Друга

22

Кобрин  Павло Михайлович

Учитель фізичної культури, вища

Друга

23

Гладчук Юрій Вікторович

Учитель фізичної культури, середня спеціальна

Спеціаліст

24

Гончарюк Людмила Василівна

Асистент учителя, вища  

Старший учитель

25

Білоткач Анастасія  Русланівна

Учитель англійської мови, вища

Спеціаліст

26

Сосєдка Михайло Павлович

Учитель фізики, вища

Вища

27

Ковтун Ігор Петрович

Учитель музичного мистецтва, вища

Вища, «Учитель-методист»

28

Бескубський Дмитро Васильович

Учитель образотворчого мистецтва

Друга

 

Педагогічний колектив.

Гуцул Тетяна Степанівна, навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному інституті ім. В.Затонського, спеціальність за дипломом  «Педагогіка і методика початкового  навчання», спеціаліст вищої категорії, «Вчитель методист», педагогічний стаж з 1990 р.

Білик Євгенія Василівна, навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному інституті ім. В.Затонського, спеціальність за дипломом  «Педагогіка і методика початкового  навчання», спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель»,  педагогічний стаж з 1978 р.

Гладчук Євгена Григорівна, навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному інституті ім. В.Затонського, спеціальність за дипломом  «Педагогіка і методика початкового  навчання», спеціаліст вищої категорії,  «Старший вчитель», педагогічний стаж з 1979 р.

Орловська Світлана Володимирівна, навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному інституті ім. В.Затонського,  спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель", педагогічний стаж з 1992 р.

Кувіла Євгенія Василівна, навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному інституті ім. В.Затонського, спеціальність за дипломом  «Педагогіка і методика початкового  навчання», спеціаліст вищої категорії, «Вчитель методист»,  педагогічний стаж з 1980 р.

Равлюк  Ігор Іванович,  навчався у Чернівецькому національному державному університеті  ім. Ю.Федьковича спеціальність за дипломом «Історія», магістр історії, спеціаліст ІІ категорії,педагогічний стаж з 2017 р.

Базь Юлія Олексіївна, навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному інституті ім. В.Затонського, спеціальність за дипломом  «Українська мова і література»,  спеціаліст вищої категорії, «Відмінник освіти», педагогічний стаж з 1993 р.

Дудчак Тетяна Миколаївна, навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному інституті ім. В.Затонського, спеціальність за дипломом  «Українська мова і література»,  спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель», «Відмінник освіти», педагогічний стаж з 1981 р.

Алієва Тетяна Іванівна, навчалася у Чернівецькому національному державному університеті  ім.Ю.Федьковича спеціальність за дипломом «Українська мова і література», магістр української  філології, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж з 2003 р.

Кубляк  Інга Леонідівна, навчалася у Чернівецькому національному державному університеті  ім. Ю.Федьковича спеціальність за дипломом «Математика», спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж з 2004 р.

Маріуца Наталка Володимирівна, навчалася у Кам’янець Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка, спеціальність за дипломом  «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика»,  спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж з 2012 р.

 Гришков Валерій Вільович, навчався у Львівському політехнічному інституті, спеціальність за дипломом «Радіотехніка», спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель», педагогічний стаж з 1997 р.

Боднар Ірина Іванівна, навчалася у Чернівецькому державному  університеті  ім. Юрія Федьковича, спеціальність за дипломом «Біологія», спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж з 2001 р.

Холявчук  Валентина Василівна, навчалася у Луцькому  державному педагогічному  інституті  ім. Лесі Українки, спеціальність за дипломом «Географія, біологія», спеціаліст вищої категорії, «Вчитель методист», педагогічний стаж з 1985 р.

Кувіла Наталя Михайлівна, навчалася у Кам’янець Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка, спеціальність за дипломом  «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)»,  спеціаліст І категорії, педагогічний стаж з 2002 р.

Гладчук Юрій Вікторович, навчався у Чернівецькому національному державному університеті  ім. Ю.Федьковича спеціальність за дипломом «Базова вища освіта «Педагогічна освіта», спеціаліст, педагогічний стаж з 2003 р.

Гончар Діна Валеріївна, навчалася у Чернівецькому національному державному університеті  ім. Ю.Федьковича,  спеціальність за дипломом «Магістр філології, переклад», спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж з 2014 р.

Якубенко Вікторія Вікторівна, навчалася у Чернівецькому  державному університеті  ім. Ю.Федьковича спеціальність за дипломом «Психологія», спеціаліст І категорії, педагогічний стаж з 2006 р.

Москалюк Тетяна Дмитрівна, навчалася у Хмельницькому педагогічному училищі,  спеціальність за дипломом «Дошкільне виховання», спеціаліст, педагогічний стаж з 2004 р.

Кобрин Павло Михайлович, навчався у Кам’янець-Подільському державному університеті, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж з 2015 р.