ВИШИВАНКА – ОДЯГ ВІЛЬНИХ

Вишита сорочка завжди була важливою складовою строю будь-якого українця: її одягали й повсякдень, і на свято, з нею вперше вітались зі світом й йшли в останню путь. Вишиванка була ознакою народу, частиною культури та самосвідомості.

Однак був в нашій історії значний період, коли вишиванки ховали по скринях, коли публічне носіння вишиванки могло стати причиною гонінь. Однак після здобуття незалежності, коли потрібен був символ котрий об’єднав би країну, вишиванка отримала шанс на “друге народження”, мати в гардеробі вишиванку знов стало престижно. Вишита сорочка стала складовою гардеробу й ділових панів та пані, і студентів, і навіть отримала своє власне свято.

 

«ДИСКОТЕКА 80- 90-Х »

Вісімдесяті – це не просто відрізок історії. Це цілий всесвіт, особливий погляд на світ і стан душі ... Вісімдесяті – це назавжди. Учні 9 класу разом з класним керівником Якубенко В.В., провели чудову вечірку в стилі ретро «Дискотека 80- 90-х», та допомогли всім згадати цей період.  Цікаві конкурси, такі як: «Відгадай фрази з кінофільмів», «Особистість 80-90-х років», «Резинка», «Перемотай касету» та «Найкращий ретро костюм» дали можливість всім присутнім на вечірці  батькам зануритись у атмосферу своєї юності разом із своїми дітьми.

 

 


З Новим 2019 роком!

 

НА ЗОРІ

ЮНОСТІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 от-от стане історією. Для когось він став новою сходинкою в пізнані життєвих шляхів, для когось роком утвердження позицій і намірів. Декому приніс розраду, а іншому щастя і любов. А в цілому - рік нашого життя, який став минулим. Згадайте все, що відбулося, подякуйте за радості, пробачте за прикрощі і живіть, живіть з радістю і вірою в серці, повагою і терпимістю в душі.

З Наступаючим 2019 роком!