З Новим 2019 роком!

 В пору цю, коли падає сніг і морози чимдуж припікають,
 Знов на землю спішить Новий рік – з ним сердечно усіх вас вітаємо.
 Зичимо сонця та світлих надій, миру й втіхи на кожному кроці,
 І здійснення усіх ваших мрій у прийдешньому Новому році!


Новий рік – це одне з найбільш очікуємих (особливо дітьми – подарунки від Діда Мороза), урочистих і родинних свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі.
Новорічні ранки у нашій школі традиційно збирають учнів та їх батьків у прикрашеному актовому залі, біля розкішної ялинки.
Першими почали святкування Нового року учні початкової школи, які повеселились самі і розвеселили своїх батьків, що було видно на їх усміхнених обличчях. І Дід Мороз «не підвів», солодкі подарунки дітям сподобались!
Старшокласники завершили шкільні Новорічні святкування карнавалом веселим і жартівливим, адже цьогорічна тематика свята - «Розсміши Діда Мороза».
Веселощі, жарти, танці, співи, хоровод, вітання Діда Мороза, Снігуроньки… Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива. З Новим роком!