ТИЖДЕНЬ ДУХОВНОСТІ

 

У Івановецькому ліцеї з 03.04. по 17.05. проходив тиждень духовності. У продовж тижня в закладі було проведено різні види та форми роботи з дітьми з духовно-морального виховання. Основною метою було збереження і розвиток духовності української нації, формування особистості на засадах християнської моралі, доброти, людяності, милосердя, чесності, працьовитості, виховання духовно багатої особистості, яка б усвідомлювала свою відповідальність перед Богом, Батьківщиною, народом.


В ДОБРУ ПУТЬ, ЛЮБІ МОЇ


Сьогодні ви вирушаєте у самостійне життя. І я хочу, щоб ви зрозуміли, що воно не таке вже й просте, адже найбезтурботніші ваші роки залишились позаду. Життя буде ставити перед вами багато знаків запитання, але поряд не буде мами, яка лагідно вранці промовить: «Сонько, прокидайся», не буде тата, який блискавично дасть пораду з будь-якої проблеми, не буде вчителів, які наполягатимуть: «Діти, вчіться». А на питання: «Чи можна перездати контрольну роботу?», на вас здивовано подивляться: «Про що це ти?» Ніхто не покличе на консультацію з самого рання, турбуючись про рівень знань. Ви повинні будете все вирішувати самостійно. Таке воно доросле життя…
Пригадується випадок із життя одного відомого скрипаля Оле Булля. Він виступав з концертом. І раптом струна його скрипки обірвалась. Музикант не розгубився, а просто закінчив мелодію на трьох струнах. Життя змушує нас закінчувати мелодію і на трьох струнах, коли одна виходить з ладу. Знайдіть себе і будьте собою. Кожен з вас - це унікальна, неповторна особистість.
Живіть усвідомлено, думайте, бо ваші вчинки і думки сьогодні – це ваша доля завтра.
Будьте гідними людської поваги та радуйте батьків і нас своїми досягненнями! Прагніть стати кращими, не зупиняйтесь на досягнутому. Працюйте, боріться, не здавайтесь і будете успішними.

МІЙ РІДНИЙ КРАЙ
Іванівці знаходяться у Придністровській зоні водно-кліматичної рекреації. Ще Ушинський К.Д. писав, що чудовий ландшафт має такий великий виховний вплив на розвиток молодої душі, з яким важко суперечити впливу педагога, і що день, проведений дитиною серед гаїв і полів вартий багатьох тижнів, проведених на навчальній лаві.

Сьогодні учні 7 класу разом із вчителями природничого циклу ознайомилися з природним комплексом «Ріпище».

ПРОЩАВАЙ ШКОЛО. В ДОБРИЙ ПУТЬ!
З шкільного найріднішого порогу,
З найкращої юнацької весни
У добрий час, у світлу путь-дорогу
Благословляємо вас, доньки і сини!
І хлібом-сіллю радо проводжаєм,
Щоб вам жилось у мирі і теплі.
Ми від душі вам, діточки, бажаєм
Любові, миру, щастя і достатку
В квітучій Україні назавжди!

                     

"ЮНИЙ ДОСЛІДНИК"  21 
31 березня 2021 року на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся онлайн обласний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник». Учасниками конкурсу стали діти віком від 9-11 років включно.