ВСЕУКРАЇНСЬКІ ПРОФІЛЬНІ ШКОЛИ МАН

Доводимо до вашого відома, що в кінці червня та липні 2020 року для слухачів Малої академії наук будуть організовані Всеукраїнські літні школи МАН у дистанційному режимі.

Ознайомтеся з інформацією, та повідомте БМАНУМ про вашу участь. Інформуємо, що відповідно до рекомендацій МОН щодо обмеження масових заходів Всеукраїнські літні школи МАН у 2020 році відбудуться у дистанційному режимі!

До участі у школах запрошуються учні 9–11-х класів закладів загальної середньої освіти. Детальна інформація на сайті http://man.gov.ua/ у розділі "Літні школи"  http://man.gov.ua/ua/activities/litni_shkoly

Розклад роботи шкіл:

школа з фізики – 29 червня – 3 липня (реєстрація до 24 червня);

школа з філології – 30 червня - 4 липня (реєстрація до 25 червня);

школа з мистецтвознавства – 6–10 липня (реєстрація до 30 червня);

хіміко-біологічна школа – 6–10 липня (реєстрація до 30 червня);

школа з філософії – 20–24 липня (реєстрація до 13 липня);

школа з математики – 20–24 липня (реєстрація до 13 липня);

школа з робототехніки – 27–31 липня (реєстрація до 20 липня);

школа з астрономії – 3–7 серпня (реєстрація до 27 липня).

За довідками звертатись: м. Чернівці,   вул.Сторожинецька, 62, тел.555-834,    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

УЦОЯО закликає НЕ ПРИХОДИТИ на пункти пробного ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти закликав учасників пробного ЗНО не приходити на пункти тестування 15 і 17 червня.

Відповідне повідомлення оприлюднено на сайті УЦОЯО у відповідь на рішення Кабінету Міністрів про заборону проведення пробного тестування в Україні через карантинні обмеження.

В УЦОЯО підтвердили розповсюджену раніше інформацію про те, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови Кабінету, якими фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.

ЗНО - ПРИЙДЕ!

Карантин карантином, а ЗНО все рівно прийде, відсутність шкільних уроків на іспити не впливає, тож учні мають самостійно засвоїти весь необхідний обсяг. На сьогодні маємо велику кількість платформ, сайтів, порталів де можна поповнити свої знання, пройти тестування з потрібного предмету, надійно і якісно підготуватись до іспитів.  

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.

Це визначено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020  № 70.

З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.

ПРОБНЕ ЗНО-20
У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня 2020 року проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується.
Нові дати проведення буде повідомлено додатково.
Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть  у звичному форматі пройти пробне ЗНО: попрацювати з тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії ЗНО 2020 року,