ПСИХОЛОГІЧНІ ПОРАДИ

БАТЬКАМ ТА ДІТЯМ
ПІД 
ЧАС ЕПІДЕМІЇ 

Зараз дуже непростий період для всіх, і помилково вважати, що діти нічого не помічають. Вони на це реагують, навіть якщо просто віддзеркалюють поведінку батьків.  Діти відчувають наші тривоги та страхи, тому говорити з ними ПОТРІБНО, не замовчувати складних тем і не ігнорувати цікавість дитини.

            Про що варто сказати дитині:

 

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

  З метою привернення уваги учасників навчально-виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно в Івановецькій ЗОШ проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства».
  У школі акція розпочалась загальношкільною лінійкою, де коротко розповіли про історію виникнення акції та її завдання.

 ЯКЩО ТИ ДОПОМАГАЄШ –

ТИ НЕ СВЯТИЙ,

ТИ ЛЮДИНА.

Катерина Пономарьова (волонтерка хоспісу):

16.01.2020  13:11 
"Наша підопічна, наша квіточка Алінка потребує термінової операції в Київі!!!
Сьогодні ми передали батькам 1000 $ з нашої скарбнички, але ніхто наразі не знає скільки коштів знадобиться на операцію і лікування...
Бажаючим допомогти Алінці в багаторічній боротьбі з пухлинами головного мозку:

 

ПІСОЧНА ТЕРАПІЯ
у роботі з учнями початкової ланки

Гра є невід’ємною частиною у житті будь-якої дитини. Під час маніпулювання з різними предметами у дитини розвиваються мислення, моторика, формується досвід поведінки у різних життєвих ситуаціях. Саме тому використання гри у роботі психолога з молодшими школярами є таким важливим. 
Одним із дієвих напрямів ігрової діяльності у корекційно-розвивальній роботі психолога є використання піску. Цей метод є доволі новим у вітчизняній психології, але дозволяє реалізувати багато порушених задач.

 

ЗНАТИ СЬОГОДНІ,

ЩОБ ЖИТИ ЗАВТРА

З  метою поглиблення  знань учнів про ВІЛ і СНІД; формування усвідомлення того, що тільки власний досвід життя, поведінка та вчинки гарантують запобігання ризику інфікування ВІЛ; звернення уваги  на соціальні та морально-етичні проблеми ВІЛ та СНІДу; пропагування серед підлітків здоровий спосіб життя, у школі практичним психологом Якубенко В.В., було проведено ряд заходів для розширення і поглиблення знань про здоров'я,

 

 

ТОЛЕРАНТНІСТЬ