П'єте заспокійливі і антидеприсанти?
Це тільки тимчасово вирішує ваші проблеми.
Краще звертайтесь до професіонала: Якубенко Вікторія Вікторівна.

Надання безкоштовної психологічної допомоги
Практикуючий шкільний психолог.
Досвід роботи - 18 років.
Працює з дітьми, підлітками та дорослими. Спеціалізується на роботі з стресовими та тривожними станами, страхами, образою, відчуттям провини, гнівом, роздратуванням, агресією, негативною напругою, невпевненістю в собі, дитячо – батьківськими та сімейними відносинами, емоційним вигоранням. Надає психологічну підтримку людям, що зазнали стресу внаслідок воєнних дій та переселення. Працює із жертвами насилля та молоддю, яка потрапила у кризові життєві обставини. Проводить профорієнтаційну психодіагностику з учнями. Практикує психолого-педагогічну роботу з дітьми з особливими освітніми потребами. Консультує батьків дітей з ООП
У роботі використовує знання, практичний і життєвий досвід, що в сукупності допомагає спільно із клієнтом досягти кращих результатів. У роботі використовує арт-терапію.
Як отримати допомогу. Звертайтеся за телефоном Тел..0680870317
Графік роботи: 09:00-17:00 з понеділка по п’ятницю.
Допомога надається безкоштовно та анонімно.

ГОТОВНІСТЬ ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ
Впродовж квітня місяця, в Івановецькому ДНЗ, практичним психологом Якубенко Вікторією, було проведено діагностику на визначення готовності дітей до школи.

Психологічна готовність до школи – це комплексний показник, що дозволяє прогнозувати успішність чи неуспішність навчання першокласника. Психологічна готовність до школи включає в себе такі параметри психічного розвитку:

1) мотиваційна готовність до навчання в школі, або наявність навчальної мотивації;

2) певний рівень розвитку довільної поведінки, що дозволяє учневі виконувати вимоги вчителя;

ПОСМІХНИСЬ ЖИТТЮ -
ТИ ЙОМУ ПОДОБАЄШСЯ!

В Івановецькій ЗОШ відбувся челендж під назвою "Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій!".
Переглянь відео тут і посміхнись!

Підготувала практичний психолог Якубенко Вікторія.

 

ПСИХОЛОГІЧНІ ПОРАДИ

БАТЬКАМ ТА ДІТЯМ
ПІД 
ЧАС ЕПІДЕМІЇ 

Зараз дуже непростий період для всіх, і помилково вважати, що діти нічого не помічають. Вони на це реагують, навіть якщо просто віддзеркалюють поведінку батьків.  Діти відчувають наші тривоги та страхи, тому говорити з ними ПОТРІБНО, не замовчувати складних тем і не ігнорувати цікавість дитини.

            Про що варто сказати дитині:

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ
В ІВАНОВЕЦЬКОМУ ЗОШ

23 квітня людство святкує Всеукраїнський День психолога. З нагоди цього свята щорічно у ІВАНОВЕЦЬКІЙ ЗОШ практичним психологом Якубенко Вікторією проводиться тиждень психології. Тиждень психології у школі проводять, аби:

-підвищити рівень знань учасників навчального процесу про психологію;

 ЯКЩО ТИ ДОПОМАГАЄШ –

ТИ НЕ СВЯТИЙ,

ТИ ЛЮДИНА.

Катерина Пономарьова (волонтерка хоспісу):

16.01.2020  13:11 
"Наша підопічна, наша квіточка Алінка потребує термінової операції в Київі!!!
Сьогодні ми передали батькам 1000 $ з нашої скарбнички, але ніхто наразі не знає скільки коштів знадобиться на операцію і лікування...
Бажаючим допомогти Алінці в багаторічній боротьбі з пухлинами головного мозку: