МИ

ОБИРАЄМО

МИР

21 вересня в усьому світі  і в Україні відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває війна на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Для нас мир – дати відсіч агресору, повернути окуповані і анексовані території, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля збереження і розвитку України.
   З нагоди Дня миру учнями школи  проведено загальношкільний флешмоб  «Ми за мир». На шкільному подвір’ї учні утворили масове формування контуру карти України зі словом «МИР», адже ця тема для нас, українців, надзвичайно болюча, це крик душі кожного патріота своєї держави.
   Учні школи активно приєдналися до проведення Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру». Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.
   На загальношкільній лінійці «Нам потрібне мирне небо!» учні школи висловили своє прагнення до життя у щасливій, вільній країні, під  мирним блакитним небом.  Класними керівниками протягом дня проведені години спілкування «Мир на землі – радість у родині», у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом».
   Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.