ДУХОВНЕ ЗРОСТАННЯ
З 19 по 23 квітня в Івановецькій ЗОШ тривав Тиждень духовності .  Сьогодні молодь, як ніколи, потребує правильного  скерування, правдивих істин і   справжніх друзів. Враховуючи потребу духовного відродження України, школа покликана забезпечити наповнення всіх ланок навчально-виховного процесу змістом, який би допомагав педагогам виховувати душу, чесні і сильні характери, формувати сумління і громадянські чесноти: працьовитість, самопожертву, пошану до старших — і спонукав би школярів, у єдності з Богом вирости корисними своєму народові.

У рамках цього тижня було проведено ряд заходів, які дали можливість дітям духовно зрости, відкрити своє серце на зерно Божої науки, проявити добро у власних вчинках, навчитися молитися і любити ближнього.

Протягом тижня відбулися онлайн-челендж дитячих малюнків «Сторінками Святої книги»,   учні школи прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «Знавці Біблії 2021, онлайн-подорожі «Сторінками священної книги», віртуальна виставка «Світильник істини», онлайн- години спілкування, створення проектів.

Відбулося відкриття Тижня духовності - тематична онлайн – лінійка до Тижня духовності 20.04.2021
Скарбниця добрих справ за напрямами: «Допомагай слабким, маленьким, хворим», «Не будь жадібним», «Прощай іншим помилки», «Ніколи не заздри», «Будь добрим, щирим»

Години спілкування на тему «Біблія у моєму житті»          

Онлайн-челендж дитячих малюнків (дивись тут) «Сторінками Святої книги», «Малюнок на Біблійну тематику» (Дудчак Т.М.)

Віртуальна виставка християнської літератури «Світильник Істини» (Москалюк Т.Д.)

Онлайн-подорож «Сторінками священної Книги», «Книга Книг» .

 «Великдень стрічаємо – Бога прославляємо»  онлайн калейдоскоп поезії та творчості         в 2     класі 20.04 Гуцул Т.С.

На онлайн уроці в ZOOM «Людина починається з добра» в 10 класі 30.04 (Якубенко В.В.) учні представляли різні джерела інформації про добро: релігійні, народні, художні. Під час Онлайн-акція «Біблія – слово Боже до людини» в 8 класі 20.04 (Кубляк І.Л.) учні мали змогу висловити свої власні думки та погляди стосовно значення Біблії для їхньої власної родини. Восьмикласники показали свої родинні книги: дитячі та дорослі Біблії. Також було проведено міні-вікторину «Запитання-відповіді про Біблію».

На завершення тижня духовності припало велике свято - Вербна неділя.  Християнська його назва — Вхід Господній у Єрусалим. Святкується вона рівно за тиждень до найбільшого свята року — Великодня. За традицією, в цей день проводиться богослужіння, на яке бажано прийти і помолитися, а також освятити гілочки верби.

Виходячи з церкви у Вербну неділю, люди легко торкаються один одного лозою, примовляючи:

Не я б'ю — верба б'є!

За тиждень — Великдень,

Недалечко — червоне яєчко!
Цей тиждень дав змогу кожному учневі і вчителю духовно перемінитись, задуматись над духовністю, як проявом у своїх щоденних вчинках, зрозуміти важливість молитви.