МІЙ РІДНИЙ КРАЙ
Іванівці знаходяться у Придністровській зоні водно-кліматичної рекреації. Ще Ушинський К.Д. писав, що чудовий ландшафт має такий великий виховний вплив на розвиток молодої душі, з яким важко суперечити впливу педагога, і що день, проведений дитиною серед гаїв і полів вартий багатьох тижнів, проведених на навчальній лаві.

Сьогодні учні 7 класу разом із вчителями природничого циклу ознайомилися з природним комплексом «Ріпище».

"ЮНИЙ ДОСЛІДНИК"  21 
31 березня 2021 року на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся онлайн обласний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник». Учасниками конкурсу стали діти віком від 9-11 років включно.

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ПРОФІЛЬНІ ШКОЛИ МАН

Доводимо до вашого відома, що в кінці червня та липні 2020 року для слухачів Малої академії наук будуть організовані Всеукраїнські літні школи МАН у дистанційному режимі.

Ознайомтеся з інформацією, та повідомте БМАНУМ про вашу участь. Інформуємо, що відповідно до рекомендацій МОН щодо обмеження масових заходів Всеукраїнські літні школи МАН у 2020 році відбудуться у дистанційному режимі!

ВЕРЕСНЕВИЙ ДЗВОНИК ПОКЛИКАВ ДО ШКОЛИ

Щорічно 1 вересня українська громадськість відзначає День знань. Перше вересня – це не просто дата нового навчального року у всій країні. Це початок нових кроків до успіхів і поразок, перешкод і перемог. Державним святом його проголошено з 1 вересня 1984 року.

Свято ПЕРШОГО ДЗВОНИКА  завжди було днем яскравих вражень та позитивних емоцій для школярів,  очікування чогось незвичайного від зустрічі з однолітками.  Традиційно свято супроводжувалося урочистими заходами – шкільними лінійками, на яких були присутні всі учні, вчителі, запрошені гості.

УЦОЯО закликає НЕ ПРИХОДИТИ на пункти пробного ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти закликав учасників пробного ЗНО не приходити на пункти тестування 15 і 17 червня.

Відповідне повідомлення оприлюднено на сайті УЦОЯО у відповідь на рішення Кабінету Міністрів про заборону проведення пробного тестування в Україні через карантинні обмеження.

В УЦОЯО підтвердили розповсюджену раніше інформацію про те, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови Кабінету, якими фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.