ОН-ЛАЙН УРОКИ
РОЗКЛАД
З 14 березня у деяких областях України відновлюють освітній процес, зокрема дистанційно.Щоб зробити освіту максимально доступною, Міністерство освіти і науки України та Міністерство культури та інформаційної політики разом з низкою українських телеканалів запускають спільний проєкт "Навчання без меж".
"Зараз наше завдання організувати та запустити освітній процес, принаймні там, де дозволяє безпекова ситуація.
Для цього ми об’єднали зусилля з колегами та партнерами й підготували додаткові інструменти для дистанційної освіти, як от проєкт "Навчання без меж", – зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.
Де дивитися уроки? Телеканали
ПЛЮСПЛЮС: для 7-го класу з 10:00 щоденно, для 8-го – з 11:00, для 11-го класу – з 12:00
"Піксель": уроки для 5 класу о 10:00 та для 6 класу об 11:00
регіональні канали Суспільного мовника: для 9 класу о 10:00 та для 10 класу об 11:00
Онлайн-телебачення
- MEGOGO
- Київстар ТБ
- 1+1 video
- sweet.tv
У рамках ініціативи школярі 5-11 класів зможуть щодня здобувати знання з окремих предметів.
Розклад на тиждень 14-18 березня
Кожен день буде присвячений окремій дисципліні. З понеділка 14 березня по п'ятницю 18 березня транслюватимуться такі уроки:
14 березня – українська мова;
15 березня – математика;
16 березня – історія України;
17 березня – українська мова;
18 березня – математика.
Уроки можна буде переглянути на вказаних вище платформах онлайн-телебачення як у прямому ефірі, так і в будь-який зручний час абсолютно безкоштовно.
Проєкт створили на основі Всеукраїнського онлайн розкладу – ініціативи Міністерства освіти та науки України, в межах якої учні 1-11 класів можуть долучитися до відеоуроків, розміщених на платфомі YouTube.
- Автор: Super User
- Перегляди: 579
10 ЦІКАВИХ ФАКТІВ
ПРО МАТЕМАТИКУ
Математика — точна наука. Її теореми і аксіоми відомі навіть школярам. А ось чи знаєте ви сучасні цікаві факти про математику? Все найнезвичайніше і найдивовижніше про цю науку ви знайдете в даній статті.
Факт 1. Проклята 528-ма цифра! У 1853 р математик Вільям Шанкс опублікував власні розрахунки числа «пі», які він обчислив вручну до 707-го десяткового знаку. Минуло 92 роки, і в 1945 р, виявилося, що останні 180 цифр були обчислені неправильно, тобто математик допустив помилку на 528-й цифрі. До речі, на такі математичні розрахунки у вченого пішло 15 років.
- Автор: IngaKubliak
- Перегляди: 990
ОРГАНІЗАЦІЯ
ДИСТАНЦІЙНОГО
НАВЧАННЯ
У
ШКОЛІ
Інформація про використання конкретних інформаційних систем, комунікаційних онлайн сервісів та інструментів, за допомогою яких організовано освітній процес під час дистанційного навчання.
- Автор: Oksana.D
- Перегляди: 647
У вівторок, 1 грудня, учні 8 класу нашої школи мали змогу дізнатися цікаві факти із життя відомих математиків: А.Ейнштейна, Д.Пойя, Б.Паскаля, І.Ньютона та інших.
Чи знали ви, що Блез Паскаль навчаючись самостійно геометрії, навіть не знав загальновживаних геометричних термінів і називав пряму – “паличкою”, коло – “колесом”, а паралелограм – “довгим квадратом”. Коли випадково батько застав Блеза за одним із таких самостійних уроків, він був вражений: хлопчик, який не знав навіть назв фігур, самостійно довів теорему Евкліда про суму кутів трикутника.
- Автор: Inga Kubliak
- Перегляди: 957
НАВЧАЄМОСЬ В
Google Classroom.
Одна з налаштованих для навчання і безкоштовних платформ, яка широко використовується в період вимушеного дистанційного навчання у школах України. Платформа досить проста у користуванні і вимагає тільки один обов'язковий пункт - наявність у користувача Google аккаунта. Користувач в класі прив'язаний до свого акаунту і таким чином проходить ідентифікацію. Для приєднання учня до класу також потрібна мінімальна кількість даних - код класу, який вчитель може розіслати учням електронною поштою чи будь яким месенджером.
- Автор: Super User
- Перегляди: 1865
Математика – гімнастика для розуму. Хто займається математикою, той розвиває увагу, тренує мозок, волю, виховує в собі наполегливість і завзятість. Вона вимагає зосередженості і серйозності, не терпить байдужих і безвідповідальних. Математика розвиває творчі здібності, логічне мислення, вона вчить аналізувати і узагальнювати, збагачує уяву і допомагає глибше пізнавати світ.
Тому, 16 листопада, у рамках Року математики, у школі дистанційно проведено гру–змагання «Я люблю математику», в якій взяли участь команди 7 класу. Ця гра не просто цікаве проведення часу, а й показник ставлення до цієї поважної цариці науки, показник згуртованості, прагнення до пізнання нового, зацікавленості у перемозі.
- Автор: Inga_Kublac
- Перегляди: 909
Сторінка 1 із 2