ОРГАНІЗАЦІЯ
ДИСТАНЦІЙНОГО
НАВЧАННЯ
У
ШКОЛІ

Інформація  про  використання  конкретних  інформаційних  систем,  комунікаційних  онлайн  сервісів  та  інструментів,  за  допомогою  яких  організовано  освітній процес  під  час  дистанційного  навчання.

У вівторок, 1 грудня, учні 8 класу нашої школи мали змогу дізнатися цікаві факти із життя відомих математиків: А.Ейнштейна, Д.Пойя, Б.Паскаля, І.Ньютона та інших.

        Чи знали ви, що Блез Паскаль навчаючись самостійно геометрії, навіть не знав загальновживаних геометричних термінів і називав пряму – “паличкою”, коло – “колесом”, а паралелограм – “довгим квадратом”. Коли випадково батько застав Блеза за одним із таких самостійних уроків, він був вражений: хлопчик, який не знав навіть назв фігур, самостійно довів теорему Евкліда про суму кутів трикутника.

 

НАВЧАЄМОСЬ В

Google Classroom.  

Одна з налаштованих для навчання і безкоштовних платформ, яка широко використовується в період вимушеного дистанційного навчання у школах України. Платформа досить проста у користуванні і вимагає тільки один обов'язковий пункт - наявність у користувача Google аккаунта. Користувач в класі прив'язаний до свого акаунту і таким чином проходить ідентифікацію. Для приєднання учня до класу також потрібна мінімальна кількість даних - код класу, який вчитель може розіслати учням електронною поштою чи будь яким месенджером.

Математика – гімнастика для розуму. Хто займається математикою, той розвиває увагу, тренує мозок, волю, виховує в собі наполегливість і завзятість. Вона вимагає зосередженості і серйозності, не терпить байдужих і безвідповідальних. Математика розвиває творчі здібності, логічне мислення, вона вчить аналізувати і узагальнювати, збагачує уяву і допомагає глибше пізнавати світ.

     Тому, 16 листопада,  у рамках Року математики, у школі  дистанційно проведено гру–змагання «Я люблю математику», в якій взяли участь команди  7 класу. Ця гра не просто цікаве проведення часу, а й показник ставлення до цієї поважної цариці науки, показник згуртованості, прагнення до пізнання нового, зацікавленості у перемозі.

10 ЦІКАВИХ ФАКТІВ

ПРО МАТЕМАТИКУ

     Математика — точна наука. Її теореми і аксіоми відомі навіть школярам. А ось чи знаєте ви сучасні цікаві факти про математику? Все  найнезвичайніше і найдивовижніше про цю науку ви знайдете в даній статті.

Факт 1. Проклята 528-ма цифра! У 1853 р математик Вільям Шанкс опублікував власні розрахунки числа «пі», які він обчислив вручну до 707-го десяткового знаку. Минуло 92 роки, і в 1945 р, виявилося, що останні 180 цифр були обчислені неправильно, тобто математик допустив помилку на 528-й цифрі. До речі, на такі математичні розрахунки у вченого пішло 15 років.

 

ДИСТАНЦІЙНЕ –

ВЧИМОСЯ

РАЗОМ 

Карантин вніс зміни в шкільний навчальний процес: немає постійних прямих контактів вчитель-учень, звичний розклад уроків сьогодні не актуальний, на перше місце різко піднялася мотивація навчання учня: здобувач освіти самостійно планує свій розклад. Вчитель теж опановує нові функції – сценариста, режисера, актора медійного контенту, плюс до всього має бути ще й ІТ-спеціалістом: яке обладнання використати, яку платформу обрати, як налагодити прямий і зворотній зв’язок з учнем. Проблем, як у перших так і у других, вистачає. Що використовують наші вчителі – діапазон дуже широкий: від Viber до Zoom i Skype, додатки Google, шкільний сайт.