ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
Сьогодні ми відзначаємо свято небайдужих, сміливих, патріотичних чоловіків і жінок, які щиро люблять Україну та самовіддано її захищають! Саме завдяки їм ми кожного дня усвідомлюємо, що мир, спокій та незалежність – це не просто слова, а найбільші цінності, які можуть бути і є в житті людини.

Тож у День захисників і захисниць України, 14 жовтня, ми хочемо віддати данину поваги тим, хто відстоює незалежність українського народу та суверенітет української держави.

 

 

САМОВРЯДУВАННЯ В ДІЇ 

 

В школі продовжується робота з організації, підготовки та проведення виборів голови учнівського самоврядування шкільного дитячого об'єднання "КРОК".
09. 2021 року відбудуться вибори. Кандидатами стали: Кушнір Софія (11 клас), Сливка Давид (10 клас) та Гуцул Іван (9 клас). Пропонуємо ознайомитися з програмами своїх планів та дій на посаді голови учнівського самоврядування школи, представленими кандидатами.

ЗІ СВЯТОМ ВАС! 
Ми, 11 клас, вітаємо наших улюблених учителів з Днем вчителя! Чудових людей, які присвятили все своє життя, свою роботу навчанню дітей, подарували нам не тільки знання, а й свою любов. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і енергію, суворість і доброту! Дякуємо вам за вашу працю і сили, які ви вкладаєте у свою справу, за вашу уважність, терпіння. Велика відповідальна ноша, яку з гідністю і професіоналізмом ви несете крізь низку непростих років.

 

 

 

З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

ВИБОРИ ВІДБУЛИСЯ! Завершився виборчий процес в учнівському самоврядуванні Іванівецької ЗОШ І-ІІІ ст., який  цьогоріч проводився шляхом онлайн-голосування, створеного за допомогою програмного забезпечення Google Forms.
Вибори  проводилися за принципом загального рівного і прямого виборчого права при таємному голосуванні та здійснювалися на засадах вільного і рівноправного висування кандидатів від класів або самовисуванням. 


 

БЛАГОДІЙНИЙ
ЯРМАРОК
ДОМАШНЬОЇ ВИПІЧКИ

 

ПЕРЕДВИБОРЧА КАМПАНІЯ

Учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.
З метою підвищення рівня правової освіти й політичної культури майбутніх виборців, підвищення інтересу до інституту виборів у школярів, виховання їх активної життєвої позиції 24 вересня у нашій школі відбудуться відкриті, демократичні вибори.


 МИ КАЖЕМО:

 НІ - БУЛІНГУ,

 НІ - ЗНУЩАННЯМ