ОСТАННЯ ШКІЛЬНА ОСІНЬ

Що може бути прекрасніше і сумніше, ніж осінь? Осінь – це час замислитися про щось високе і вічне… Час зупинитися на хвилину, щоб зрозуміти, що нам потрібно в цьому житті…
А попереду зима, весна, літо …. Потім знову осінь…Скільки  їх ще буде в нашому житті… Проте, для одинадцятикласників – це  остання шкільна осінь.
Осінній фотосет зачаровує, змушує затамувати свій погляд і надихає закружляти під дивовижні звуки вальсу!

ВИШИВАНКА – ОДЯГ ВІЛЬНИХ

Вишита сорочка завжди була важливою складовою строю будь-якого українця: її одягали й повсякдень, і на свято, з нею вперше вітались зі світом й йшли в останню путь. Вишиванка була ознакою народу, частиною культури та самосвідомості.

Однак був в нашій історії значний період, коли вишиванки ховали по скринях, коли публічне носіння вишиванки могло стати причиною гонінь. Однак після здобуття незалежності, коли потрібен був символ котрий об’єднав би країну, вишиванка отримала шанс на “друге народження”, мати в гардеробі вишиванку знов стало престижно. Вишита сорочка стала складовою гардеробу й ділових панів та пані, і студентів, і навіть отримала своє власне свято.

 Щиро вітаємо всіх із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами. Нехай у новому році здійсняться всі сподівання і надії, зустрічі будуть очними, а не дистанційними, спокій і радість ніколи не покидатимуть наших осель, а Білий металевий Бик принесе міцне здоров’я та добробут!

З роком Новим, з новим щастям!
Хай святковим буде настрій.
Хай дива чекають вас
Кожен день і повсякчас.
Хай горять яскраво зорі,
Подарунків буде море.
Радості вам, позитиву,
Хай складеться рік щасливо!

 

«ДИСКОТЕКА 80- 90-Х »

Вісімдесяті – це не просто відрізок історії. Це цілий всесвіт, особливий погляд на світ і стан душі ... Вісімдесяті – це назавжди. Учні 9 класу разом з класним керівником Якубенко В.В., провели чудову вечірку в стилі ретро «Дискотека 80- 90-х», та допомогли всім згадати цей період.  Цікаві конкурси, такі як: «Відгадай фрази з кінофільмів», «Особистість 80-90-х років», «Резинка», «Перемотай касету» та «Найкращий ретро костюм» дали можливість всім присутнім на вечірці  батькам зануритись у атмосферу своєї юності разом із своїми дітьми.