ПОСМІХНИСЬ ЖИТТЮ -
ТИ ЙОМУ ПОДОБАЄШСЯ!

В Івановецькій ЗОШ відбувся челендж під назвою "Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій!".
Переглянь відео тут і посміхнись!

Підготувала практичний психолог Якубенко Вікторія.

 

ПСИХОЛОГІЧНІ ПОРАДИ

БАТЬКАМ ТА ДІТЯМ
ПІД 
ЧАС ЕПІДЕМІЇ 

Зараз дуже непростий період для всіх, і помилково вважати, що діти нічого не помічають. Вони на це реагують, навіть якщо просто віддзеркалюють поведінку батьків.  Діти відчувають наші тривоги та страхи, тому говорити з ними ПОТРІБНО, не замовчувати складних тем і не ігнорувати цікавість дитини.

            Про що варто сказати дитині:

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ
В ІВАНОВЕЦЬКОМУ ЗОШ

23 квітня людство святкує Всеукраїнський День психолога. З нагоди цього свята щорічно у ІВАНОВЕЦЬКІЙ ЗОШ практичним психологом Якубенко Вікторією проводиться тиждень психології. Тиждень психології у школі проводять, аби:

-підвищити рівень знань учасників навчального процесу про психологію;

 ЯКЩО ТИ ДОПОМАГАЄШ –

ТИ НЕ СВЯТИЙ,

ТИ ЛЮДИНА.

Катерина Пономарьова (волонтерка хоспісу):

16.01.2020  13:11 
"Наша підопічна, наша квіточка Алінка потребує термінової операції в Київі!!!
Сьогодні ми передали батькам 1000 $ з нашої скарбнички, але ніхто наразі не знає скільки коштів знадобиться на операцію і лікування...
Бажаючим допомогти Алінці в багаторічній боротьбі з пухлинами головного мозку:

ГОТОВНІСТЬ ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ
Впродовж квітня місяця, в Івановецькому ДНЗ, практичним психологом Якубенко Вікторією, було проведено діагностику на визначення готовності дітей до школи.

Психологічна готовність до школи – це комплексний показник, що дозволяє прогнозувати успішність чи неуспішність навчання першокласника. Психологічна готовність до школи включає в себе такі параметри психічного розвитку:

1) мотиваційна готовність до навчання в школі, або наявність навчальної мотивації;

2) певний рівень розвитку довільної поведінки, що дозволяє учневі виконувати вимоги вчителя;

 

ЗНАТИ СЬОГОДНІ,

ЩОБ ЖИТИ ЗАВТРА

З  метою поглиблення  знань учнів про ВІЛ і СНІД; формування усвідомлення того, що тільки власний досвід життя, поведінка та вчинки гарантують запобігання ризику інфікування ВІЛ; звернення уваги  на соціальні та морально-етичні проблеми ВІЛ та СНІДу; пропагування серед підлітків здоровий спосіб життя, у школі практичним психологом Якубенко В.В., було проведено ряд заходів для розширення і поглиблення знань про здоров'я,