Харабара Володимир Ігорович.

   Навчається на високому рівні, має добре розвинені навчальні здібності, високий ступінь пізнавальної   активності.  До навчальної діяльності відноситься сумлінно, з ініціативою. Володіє широким світоглядом,   хорошою пам’яттю, логікою.

   Виражений інтерес має до таких навчальних дисциплін як математика, географія, англійська мова, біологія,   правознавство. Володимир постійно розвивається і має досягнення в різних областях науки.

   Володимир щорічно бере активну участь в інтелектуальних олімпіадах і конкурсах різного рівня.   Неодноразово   ставав призером і переможцем шкільних олімпіад з біології, англійської мови, фізики,   правознавства,   математики. У 2015/2016 н.р. став переможцем в ІІ етапі Всеукраїнської експедиції «Моя   Батьківщина –   Україна», є активним учасником в конкурсі- захисті БМАН та в програмі «Future Leaders   Exchange».   Гуцул Іван Григорович.

   Предмети інваріантної складової навчального плану даються йому легко. Хлопець здібний та обдарований,   приймає участь у шкільних, районних то обласних конкурсах.

   Вже два роки поспіль має перемоги на державному рівні. Так у 2016 році у Міжнародному конкурс «Смачно,   корисно, барвисто» Іванко виборов І місце на державному рівні, на Всеукраїнському конкурсі   експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» виборов ІІІ місце державному   рівні.

   У 2017 році на Всеукраїнському конкурсі експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний   дослідник» виборов ІІ місце на державному рівні. В 2017/2018 н.р. році на районному етапі Всеукраїнської   краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" Іван здобув ІІ місце, а в обласному   екологічному конгресі «Живи, Земле» здобув І місце.