З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

У прекрасну пору року починається новий навчальний рік. А це означає, що попереду нелегка, клопітка праця для учнів та вчителів. Це час, коли шелестить падолистом осінь, і снує в лузі мереживо бабиного літа, час коли червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим учителям. Це, безперечно, нова сторінка в житті наставників молоді – педагогів.

Одине з найбільш шанованих професійних свят - День працівників освітньої сфери, звичайно, завжди був і залишається улюблений нами, учнями. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.
Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. І, водночас, це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення.

В п'ятницю 4 жовтня школа відзначила день працівників освіти - свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовнішого в житті. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де їх зустрічав 11 клас, а по школі лунала чудова музика. По дорозі до вчительської, вчителі мали змогу ознайомитися із святковими стіннівками, які підготували учні школи, а у самій вчительській, як завжди, панувала квітуча атмосфера, адже там було багато святкових привітань, що звучали з уст вдячних учнів.
Було проведено учнівське самоврядування, під час якого випускники відчули себе в ролі вчителя - того, котрий долучив до книги і запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов'язані своїми життєвими і професійними перемогами.
Учні 11 класу під керівництвом класного керівника Холявчук Валентини Василівни провели святкову лінійку, на якій висловили щиру вдячність вчителям за високе служіння обраній справі та були вручені грамоти за їхні мудрість і знання, за любов до дітей.
Дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!