БЛАГОДІЙНИЙ
ЯРМАРОК
ДОМАШНЬОЇ ВИПІЧКИ

    Як анонсувалось, 31.01 в актовому залі школи відбувався ярмарок, ініціаторами якого стали учні школи, органи учнівського самоврядування. Участь взяли усі класні колективи, які презентували свої власні домашні страви.

    На ярмарок завітало багато людей – вчителі, батьки, школярі-продавці та школярі-покупці, а також просто гості, які зазирнули на смачненьке. Загалом ярмарок тривав весело, яскраво та смачно.

    Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, вафлі, желе – чого тільки не було!

   Що цікаво, були в асортименті не тільки солодкі страви: 8 клас викликав справжній ажіотаж своїми вареничками та італійською піцою. 7 клас пропонував,  уже традиційну для їхнього меню, мамалигу зі шкварочками та бринзою.

    Загалом усі діти підійшли до завдання досить творчо. Аби відрізнятися та продати якнайбільше солодощів, школярі рекламували свої страви та пропонували акційні товари!

   Домашню випічку охоче розкуповували як маленькі школярики, так і працівники закладу. Діти куштували смачну випічку та із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами, а вчителі втішилися гарним настроєм своїх учнів.        

 

Ярмарок домашньої випічки є благодійним. Кошти, які вдалося зібрати, підуть на допомогу в лікуванні наших односельчанок, матерів наших школярів.

 

   А вдалося зібрати чимало – 10 000 гривень. Звісно, ми розуміємо, що ця сума — лише невеличка часточка для хворих, але сподіваємося, що наша допомога не буде марною, що це стане поштовхом для інших небайдужих людей всього села.  Адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи закладу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, дідусям і бабусям школярів.