МІЙ РІДНИЙ КРАЙ
Іванівці знаходяться у Придністровській зоні водно-кліматичної рекреації. Ще Ушинський К.Д. писав, що чудовий ландшафт має такий великий виховний вплив на розвиток молодої душі, з яким важко суперечити впливу педагога, і що день, проведений дитиною серед гаїв і полів вартий багатьох тижнів, проведених на навчальній лаві.

Сьогодні учні 7 класу разом із вчителями природничого циклу ознайомилися з природним комплексом «Ріпище».

Ріпище – це куточок  чудової природи і легенд. Семикласники ознайомилися з водними ресурсами місцевості, насолодилися чистим повітрям лісу, побродили серед високих трав. У басейні річки Поливанів Яр, яка протікає через Ріпище, є багато джерел, але улюблене іванівчанами – «Ізвор». Тож спочатку ми смакуємо джерельною водою, без труднощів переходимо вузеньку річку і поспішаємо до масиву «Скала», де серед трав видніються вапнякові відслоєння.

Ймовірно, це відроги Подільських Товтр, складені черепашково-солітовими вапняками на місці колишнього теплого Сарматського моря. Як підтвердження, знаходимо вапнякові породи з відбитками черепашок. А ще в цей час скала майорить різнотрав'ям і польовими квітами. Серед них і лікарські: чебрець, хвощ польовий, суничник, лапчатка, шипшина, а біля лісу – акація, глід. На привал зупинилися знову біля джерела. Всі були змучені, але задоволені!