В ДОБРУ ПУТЬ, ЛЮБІ МОЇ


Сьогодні ви вирушаєте у самостійне життя. І я хочу, щоб ви зрозуміли, що воно не таке вже й просте, адже найбезтурботніші ваші роки залишились позаду. Життя буде ставити перед вами багато знаків запитання, але поряд не буде мами, яка лагідно вранці промовить: «Сонько, прокидайся», не буде тата, який блискавично дасть пораду з будь-якої проблеми, не буде вчителів, які наполягатимуть: «Діти, вчіться». А на питання: «Чи можна перездати контрольну роботу?», на вас здивовано подивляться: «Про що це ти?» Ніхто не покличе на консультацію з самого рання, турбуючись про рівень знань. Ви повинні будете все вирішувати самостійно. Таке воно доросле життя…
Пригадується випадок із життя одного відомого скрипаля Оле Булля. Він виступав з концертом. І раптом струна його скрипки обірвалась. Музикант не розгубився, а просто закінчив мелодію на трьох струнах. Життя змушує нас закінчувати мелодію і на трьох струнах, коли одна виходить з ладу. Знайдіть себе і будьте собою. Кожен з вас - це унікальна, неповторна особистість.
Живіть усвідомлено, думайте, бо ваші вчинки і думки сьогодні – це ваша доля завтра.
Будьте гідними людської поваги та радуйте батьків і нас своїми досягненнями! Прагніть стати кращими, не зупиняйтесь на досягнутому. Працюйте, боріться, не здавайтесь і будете успішними.

І нехай ваші бажання здійсняться, мрії відбудуться і задумане стане реальністю.
У добру путь! Мирного неба! Нехай вам щастить!

Ваша Наталка Володимирівна.