ДЛЯ МАМ

ТА

БАБУСЬ

Мама… Це прекрасне слово, яке промовив кожен із нас першим. Скільки спогадів і тепла таїть воно у собі. У мами найдобріші і найласкавіші руки, вони все уміють. У мами найвірніше і найчутливіше серце — в ньому ніколи не згасає любов, доброта, ніжність. Знайте, наші дорогенькі бабусі і неньки, ви нам потрібні завжди, ми постійно потребуємо вашої любові і допомоги. Отож, будьте завжди як Весна: ніжні, милі, ласкаві, а головне — здорові.

Такими щирими словами з вуст учнів 5 класу (кл. керівник Боднар І.І.) розпочалося дійство присвячене дню 8 березня, свята всіх жінок. І недаремно ми вітаємо їх саме весною, адже весна – це відродження, а жінка – це сім’я, продовження роду, берегиня нашої країни.

Учні    класу ретельно і з любов’ю підготувалися до привітання своїх матусь: у сценарії були пісні і гуморески, веселі конкурси як для дівчаток, так і для їхніх мам і гарні букети квітів.

Та і мамам і бабусям (а їх, до речі, зібралася повна класна кімната) виступи дітей подобались, що було видно на їхніх усміхнених обличчях, активній участі у конкурсах, гучних оплесках.