РЕВОЛЮЦІЯ

 ГІДНОСТІ

 


З 18 по 22 лютого у школі проведено заходи щодо вшанування подвигу учасників  Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Протягом тижня діяла виставка «Герої не вмирають» (бібліотекар Москалюк Т.Д.)
Учні 2 класу (класовод Гладчук Є.Г.) вшанували пам'ять українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
У 3 класі (класовод Кувіла Є.В.) проведено урок пам’яті «У нашій пам’яті вони назавжди залишились».
У 4 класі класоводом Гуцул Т.С. проведено урок –реквієм «За Україну, за її волю!». Учні переглядали відео «Небесна сотня», слухали слова щемні слова Людмили Максимлюк, які оживили, здавалося б, суху інформацію про кількість загиблих на Майдані. Хвилиною мовчання діти вшанували пам'ять героїв.
На уроці - пам’яті «Солоний Хрещатик» учні  5 класу переглянули фільм «Зима, що змінила нас», під враженням переглянутого діти малювали малюнки та висловлювали побажання добра та миру солдатам захисникам.
21 лютого учні 6 класу під керівництвом Кубляк І.Л. спільно з БНТК провели зустріч «Герої не вмирають…Просто йдуть..» із учасником майдану Гончарем Василем Івановичем.
20 лютого учні 7 класу вшанували пам'ять Героїв Євромайдану – провели урок пам’яті «Герої не вмирають!». Урочиста тональність уроку змусила ще раз пригадати імена героїв, які героїчно, мужньо і безстрашно протистояли ганебному режиму, які незломними душами прагнули здобути Свободу, Правду, Честь, Справедливість і Кращу Країну, вибороти Світле Майбутнє для своїх дітей, онуків і майбутніх поколінь непереможного козацького роду. Присутні читали поезії, які народжувались безпосередньо під час подій на Майдані. Це трагічна сторінка в житті нашого народу, але вона ще раз підтвердила, що український народ – сміливий і гордий, волелюбний і нескорений. Учні переглянули відео про Героїв Небесної сотні, вшанували їхню пам'ять під звуки Майданівського гімну «Пливе кача».
19 лютого проведений міжкласний виховний захід до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя» серед учнів 8 класу (кл. кер. Маріуца Н.В.) та 10  класу (кл. кер. Холявчук  В.В.). Учні згадали всіх борців за нашу свободу. І віршовані рядки, які читали учні і фільм про Майдан і виступ вчителя історії Равлюка І.І. були про те, що Герої загинули в мирний час і вибороли для нас право на світле майбутнє, а ми – українці, повинні бути об’єднаними  навколо спільних цінностей та ідеалів і берегти про тих, хто загинув.
В ході Уроку мужності «Гідності хай промінь не згадає» в 9 класі лунали вірші присвячені героям Небесної Сотні, пригадали події 20 лютого, переглянули фільм «Куля, що вбила мене», слухали пісні та згадували імена героїв.
 22 лютого проведено загальношкільний вечір-пам’яті Героїв Небесної Сотні, на якому учні згадали трагічні події на Майдані 2013 – 2014 років. Під час заходу учні декламували вірші, згадали імена Героїв Небесної сотні, та почули про значення Революції гідності для України. Учні також переглянули декілька відеофільмів про Революцію гідності та події на Майдані, де за офіційними даними загинули більше сотні людей. Ведучі закликали дітей пам’ятати героїв Небесної Сотні та молитись до Бога за нашу країну, за наших батьків, за захист нашої Вітчизни.