НАЩАДКИ 

КОЗАЦЬКОЇ

СЛАВИ

18 жовтня у школі, учнями 9 класу під керівництвом класного керівника Якубенко В.В. та вчителя історії Равлюка І.І., була проведена спортивно-патріотична гра «Нащадки козацької слави», між учнями 8-11 класів.

Мета заходу:

  • розширити знання учнів про життя запорозького козацтва, виховувати повагу до героїки наших предків, сприяти патріотичному вихованню, баченню своєї особистості як частки великого українського народу;
  • сприяти розвитку загальної витривалості, спритності, швидкості, виховувати почуття гідності, колективізму.

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою відзначається національне свято – День козацтва. Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення.

   Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.

Участь брали  4 команди: «Лідер»- 8 клас, «Три полоски»- 9 клас, «Бульки»- 10 клас та команда «Козаки» - 11 клас.

Програма гри включала в себе спортивну частину та конкурс знавців з історії, де діти продемонстрували гарні знання про козаків.

Цікаво і радісно було спостерігати за хлопцями та дівчатами, які стали учасниками веселих конкурсів і продемонстрували спритність та інтелект.