ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ

КОНКУРС

ВИНАХІДНИЦЬКИХ

ПРОЕКТІВ

З 24 по 26 квітня 2019 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді , за підтримки Національної академії наук України, ДП «Український інститут інтелектуальної власності» Мінекономрозвитку України, Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, Інститутом біохімії ім.  О.В.Палладіна НАН України, Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Київським національним університетом ім. Т.Г.Шевченка, Національним технічним університетом  України «КПІ ім.  І. Сікорського», Національним медичним університетом ім.  О.О.Богомольця провів очний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 12 до 15 років включно). Учасники працювали в одинадцяти номінаціях.
 Учень 6 класу Івановецької ЗОШ Кельменецького району Гуцул Іван пройшов заочний відбір і був включений до списку фіналістів, єдиний від Чернівецької області. Постерний захист  проекту  «Дослідження токсичного впливу продуктів харчування через біотестування інфузорії-туфельки (Paramecium caudatum) та визначення альтернативи для школярського ланч-боксу»(керівник Гуцул Т.С., науковий керівник Білик О.А.) тривав протягом 4 годин і передбачав оцінювання 3-ма журі: науковців та представників громадських екологічних організацій, керівників делегацій і проектів, самих учасників конкурсу.

В напруженій, але цікавій боротьбі Іван виборов І місце в номінації   «Медицина та охорона здоров'я», отримав «Приз глядацьких симпатій» та Сертифікат на безкоштовну реєстрацію результатів проекту, що захищає авторські права раціоналізатора, від ТОВ «Фірма «ПАХАРЕНКО І ПАРТНЕРИ». Чудові екскурсії, нові зустрічі та знайомства додали вражень і зробили цю подію неповторною.