СВЯТО ВЧИТЕЛЯ 

Жовкне, опадає листя. Воно, злітаючи з дерев, перетворюється на нескінчений жовтогарячий дощ, який наче наспівує свою коротеньку пісню про Мудрість, Турботу, Ласку, Любов вчителя, яка вогником Віри, Надії та Любові завжди живе в серцях вдячних учнів. Скільки людина живе, стільки вона мріє і прагне чогось. Пригадується, як солодко в дитинстві мріялося про нову іграшку, потім про нову ляльку, велосипед. А тепер стільки всього хочеться. Між іншим, мудрі люди кажуть, чим більше мрієш, тим більшого досягнеш. Але досягнеш тільки тоді, коли почнеш втілювати свої мрії в життя. А без освіти, без вчителя все це ніяк…Так, це все про вчителя, чиє професійне свято ми відзначаємо у першу неділю жовтня.
За давно заведеною традицією, цього дня у школі день самоврядування, всю відповідальність за освітній процес беруть на себе учні випускного класу, а після уроків – святковий концерт для вчителів сьогоднішньої школи і запрошених вчителів минулих років (язик не повертається сказати «бувших» вчителів, таких не буває).

                     

На святковій лінійці голова шкільного учнівського самоврядування Харабара В.І. зачитав наказ про відзначення Дня вчителя, а учні 11 класу нагородили подяками вчителів школи. Святковий концерт пройшов весело, глядачі оплесками нагороджували всіх виступаючих. І на закінчення урочистостей, як ви і самі здогадалися – дискотека.