НАША СИЛА

 В ТВОРЧОСТІ

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.

Міжнародний день захисту дітей є не тільки святом для самих дітлахів, він нагадує суспільству про необхідність їх захисту. У цей день у багатьох містах світу проводяться різноманітні розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям, і звісно ж за їх участі. Також у День захисту дітей проводять різні благодійні заходи та концерти, а зібрані на них кошти передаються на допомогу нужденним дітям. І хоча у багатьох розвинених країнах про необхідність захисту дітей  не забувають упродовж всього року, саме в цей день до дітлахів прикуто найбільшу увагу. День захисту дітей в Україні є національним святом, яке покликане привернути увагу громадськості до проблем дітей.

Не став винятком і наш табір "Росинка". Після звичної колективної фізичної зарядки і сніданку, на загальному зібрані, що проходив під гаслом "Наша сила в творчості", кожен загін представив підготовлені художні номери, діти співали, танцювали, декламували, змагалися у конкурсах. І, певна річ, на завершення – дискотека. Свято вдалося веселим і гамірним, про що свідчили посмішки і задоволення на дитячих обличчях.