ЗАКРИТТЯ

 МОВНОГО

 ТАБОРУ

 «Вранці зарядка, а потім смачненький сніданок, ну а після того ми малюємо плакати, граємо в «Крокодила», відгадуємо загадки та кросворди на англійській мові, а ще співаємо пісні…» - розповідають про свої враження мовного табору учні 3 класу (керівник Гончар Д.В.). «Я особисто дуже поспішаю до школи, мабуть тому, що туди прийдуть усі мої друзі, однокласники, а ще люблю пограти в цікаві ігри з Діною Валеріївною. Шкода, що мовний табір вже завершується» - ділиться учениця 4 класу.

01.06.2018р. відбулося закриття мовного табору “SunRise” під керівництвом Гончар Д.В. Саме в День Захисту Дітей, Діна Валеріївна провела з учнями бесіду на тему: “What is it a friendship?” («Що для тебе означає дружба?). До її бесіди приєдналися учні не лише початкової ланки, а й середньої також. Учні поділилися з керівником потаємними секретами, розповіли про цікаві пригоди в їхньому житті під час дозвілля та навчання в школі. Наприкінці учні 3 класу допомогли Гончар Д.В. створити постер “Goodbye Summer Camp SunRise”, який продемонстрували всім учням школи.

«Я отримала масу задоволення від мовного табору, в ньому я не боялася говорити на англійській мові, робити помилки, гратися, стрибати, співати… а ще я сумуватиму за ним, але надіюся, що в наступному році я неодмінно знову до нього завітаю!» - зі сльозами на очах поділилися своїми думками учениця 3 класу.

Дійсно, час плине надто швидко, проте для себе людина може зробити багато, головне, щоб було бажання, і саме бажання продовжувати вивчати та пізнавати світ англійської мови, - було головним завданням мовного табору “SunRise”. До зустрічі, в наступному літньому мовному таборі, друзі! (Гончар Д.В.)