18 ЖОВТНЯ -
 ЄВРОПЕЙСЬКИЙ
 ДЕНЬ ПРОТИДІЇ
 ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Однією з форм порушення прав людини в сучасному світі є торгівля  дітьми. Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. На жаль, це явище має місце і в Україні.

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми  практичним психологом Якубенко В.В. проведено години психолога та тренінги щодо обізнаності з питань протидії торгівлі людьми, форм експлуатації людей, як уберегтися від потрапляння у процес торгівлі людьми.

Психолог проінформувала учнів  про явище торгівлі людьми; привернула увагу учнів  до  питань про честь та гідність людей ;сформувала у школярів навички обережної поведінки  та вміння захищати власну гідність, толерантного ставлення до постраждалих від   торгівлі   людьми; власне ставлення до торгівлі людьми як порушення прав людини та   ганебного   явища сучасності.

  •  Проведено інформаційно - роз’яснювальну та профілактичну  роботу  серед учнів 6-8   класі « Сучасне рабство-торгівля людьми»;
  •  Години психолога з учнями 9-11 класів «Протидія торгівлі людьми», де обговорювались   питання, як не стати жертвою торгівлі людьми, форми експлуатації та правила безпеки і   захисту від торгівлі людьми.
  •  виставка літератури, інформаційний  куточок «Торгівля людьми: це стосується кожного»
  •  перегляд та обговорення фільмів  « Станція призначення –Життя».

Практичний психолог 
Якубенко Вікторія