Пом'яни нас у твоїх молитвах, пані Діво Богородице, та не загинемо за множення гріхів наших, покрий нас від усякого зла і лютих напастей; на Тебе бо сподіваємося і твого покриву свято вшановуємо, тебе величаємо.
О Преблагословенна Царице Неба і землі. Мати Воплоченого Слова і наша Найсолодша Матір. Я тут, біля Твоїх стіп, з відкритим серцем і любов’ю, благаю: всели в серце моїх рідних, моїх дітей , моїх онуків мир, любов і потяг до всього доброго.
Не допусти нікого з моєї сім’ї до тяжкого розставання, до невиліковних хвороб, до передчасної і наглої смерті. Наш дім і всіх нас, хто проживає в ньому, захорони від пожежі, від нападу злодіїв, від всяких злих обставин, нечистого і заздрісного ока.
Захисти небо і землю моєї країни своєю покровою, візьми під свій захист всіх захисників і захисниць, що боронять нашу землю від знавіснілого ворога.
А ми будемо прославляти Твоє святе Ім’я, поширювати правдиву побожність до Твого Непорочного Серця і Непорочного Зачаття завжди, нині і повсякчас, і навіки віків. Амінь.