Дорогі  друзі!

   Свято Останнього дзвоника – одне з найбільших шкільних свят, воно як веселе, так і сумне одночасно, але завжди таке очікуване, трепетне і незабутнє.

Наші зустрічі  у такі дні  були доволі емоційними, насиченими і радісними, шкільне подвір’я наповнювалося веселим дитячим галасом, пахощами весняних квітів та особливою атмосферою … на жаль, це спогад  з  минулого.

    2019/2020 навчальний рік вніс суттєві корективи  у освітній процес.

За останні 2-3 місяці ми навчилися жити за новими правилами, зуміли  перелаштуватися не лише на нову форму  навчання, а й на новий спосіб мислення і водночас відчути наскільки  нам  забракло живого буденного спілкування. 

У цьому  році свято Останнього дзвоника ми відзначаємо на віддалік, за межами школи, проте зміст цього свята не змінюється і сьогодні для кожного з нас пролунає віртуальний останній дзвоник, який ознаменує закінчення 2019/2020 навчального року.

   Свято Останнього дзвоника, як правило, доволі символічне, адже для одних знаменує початок літніх канікул і період відпочинку, для  інших, випускників 11 класу,  старт у нове і незвідане майбуття. Шановні випускники, попереду – нові вершини і нові досягнення, самостійне доросле життя, у якому доволі часто потрібно робити важливий вибір, відстоювати власну життєву позицію та нести особисту відповідальність за самостійно прийняті рішення. Нехай різнобарвною буде ваша дорога у майбутнє, вистелена добрими справами, гідними вчинками, прогресивними ідеями  та   особистими перемогами! Бажаю кожному з вас знайти власну стежину у житті та гідно нею пронести звання Людини.       

   Щиро вдячна сьогодні педагогам і батькам, які у цей непростий час зуміли подолати усі перепони, доклавши максимум зусиль задля того, аби гідно завершити навчальний рік. Виховувати та навчати дітей важко, окремі кажуть, що іноді це невдячна справа, але я щиро вірю в те, що наші діти нас не підведуть і своїми справа доведуть, що вони – кращі з кращих! Бажаю усім міцного здоров’я, миру вашим домівкам, земної радості і Божої ласки!

        З  повагою  Руслана Сливка