СВЯТОСЛАВ КРАЙ:

 «ГОРДІМОСЯ ДРУЗІ,

 ЩО МИ УКРАЇНЦІ»

Буковинський волонтер, керівник естрадної студії «Водограй», учасник телепроекту «Україна має талант» - Святослав Край представив для учнівського і педагогічного колективу школи патріотичну концертну програму «Гордімося друзі, що ми українці». 
Творча акція  співака має благодійну мету – збір коштів для потреб бійців, які служать  в зоні ООС. Музично-патріотичний урок Святослава пройшов у щирій, відкритій і тісній співпраці волонтера і глядачів. З уст волонтера діти почули не тільки гарно виконані пісні, а й розповіді про тих, хто сьогодні захищає наші східні кордони від агресора, про біль в серці матері, що отримала звістку про загибель сина, про пустку в душі воїнів, які в боях втратили своїх товаришів-побратимів.
Як подяка волонтеру - виступ дипломантки конкурсу патріотичної пісні, Гуцуляк Аліни, учениці 7 класу з піснею «Я люблю свою країну», приніс неочікуваний результат: Святослав високо оцінив виконання та запросив її прийняти участь у його завтрашньому  концерті.

   

Вхід на концерт вільний, так само, як внесок, який кожен готовий надати задля благородної справи. І вдячні глядачі відгукнулись: на придбання необхідних воїнам речей зібрали понад 1700 грн.
Виступ Святослава Края подарував надію, віру у перемогу.