ПРАВО
КОЖНОГО

В понеділок 10 грудня 2018 року в Чернівцях стартували заходи щодо відзначення Всеукраїнського тижня права. У Зеленій залі ЧНУ ім. Ю. Федьковича на базі правової платформи «Право кожного», Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області зібрало правників, представників правоохоронних органів, освітян, учнів та студентів буковинських навчальних закладів.

В рамках заходу пройшло обговорення ситуації в Україні та у Чернівецькій області з правових питань, у якому прийняли участь голова Ради адвокатів Чернівецької області Алла Єзерська, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну, заступник Голови апеляційного суду Чернівецької області Віталій Марчак, заступник директора-начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, начальник сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП у Чернівецькій області Микола Басараб, прокурор відділу організаційного та правового забезпечення Прокуратури Чернівецької області Роман Словський.

Про те як розуміють права людини і можливості захисту у своїх відеороботах розповідали учасники конкурсу «PROПрава», який Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області організувало до Дня прав людини та Всеукраїнського тижня права. Конкурсну роботу нашої школи презентували голова учнівського самоврядування Харабара Володимир та Кушнір Софія -  сценарист відеороботи. Нашу роботу було відмічено грамотою та пам’ятною статуеткою. Хочу подякувати всім учня, причетним до створення цього ролика і побажати в подальшому ще більших успіхів!

Детальнішу інформацію ви зможете знайти на сайті Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області за посиланням: http://www.chernjust.gov.ua/ .   

Вчитель історії та права Ігор Равлюк