ПЕРШИЙ РАЗ

 У ПЕРШИЙ КЛАС

 Я – маленький першокласник,
 Вчитись в школу я прийшов,
 Був я вчора просто хлопчик.

 Став сьогодні школярем.

  День знань - по особливому урочистий день, адже з  нього починається  незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.   Традиційно День знань - щороку перетворюється на велику і радісну подію.

  Для першокласників і учнів випускного класу цей день є одним  з найбільш зворушливих. Для одних - сьогодні відкрилася перша сторінка шкільного життя, інші ж, сьогодні зустрічають свято Першого дзвоника останній раз.

    Директор школи Сливка Р.І. привітала присутніх з початком навчального року, відзначила кращих учнів  Почесними Грамотами за успіхи в навчанні та зразкову поведінку.

  Під час свята традиційно відбулося урочисте покладання квітів  до пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам під час війни та меморіальних дощок вчителів, що працювали в Іванівецькій школі.

  Особлива увага на святі була прикута  до першокласників. У перший клас цього року йдуть 29 учнів. Першокласники  разом зі своєю першою вчителькою Орловською С.В.  запевнили,  що відкладуть іграшки, візьмуться  за книжки і будуть зразковими  учнями.

  Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті  сядуть за парти. Для них – це новий етап, це початок шляху, тривалістю в дванадцять  років  у Країні знань.

  Слова подяки вчителям та поради маленьким першачкам  звучали із вуст старшокласників:

Сьогодні вересневий день святковий
Нам радісно і сумно водночас –
Останній рік навчаємося в школі,
Нехай щасливим буде він для нас.

  За народним звичаєм батьки першокласників благословили дітей хлібом-сіллю на стежину знань. 

  На завершення урочистої лінійки хвилююче зазвучав дзвіночок у руках маленьких першокласників та майбутніх випускників, який покликав школярів до класів на перший урок.