НАСИЧЕНІ
 
 ДНІ

 ТАБОРУ

Літо найулюбленіша пора всіх дітей, воно не й дивно, адже в нашій школі воно в самому розпалі. Пришкільний табір «Росинка» з денним перебуванням та мовний табір “SunRise” тому підтвердження.

         Кожного робочого дня, дітки із задоволенням приходять до таборів, де вранці на них чекає вчитель фізичної культури Кобрин П.М., який проводить з ними ранкову зарядку. Учні набираються сил, заряджаються позитивом та з усміхненими обличчями крокують до шкільної їдальні, щоб поласувати смачним сніданком. Після сніданку, заступник з виховної роботи Гуцул О.Б. інформує дітей про графік та план роботи на день, повідомляє їм тему дня та пояснює чим вони сьогодні будуть займатися з вихователями своїх загонів.

         В свою чергу керівник мовного табору Гончар Д.В. залучає до співпраці своїх учнів, які задіяні в мовному таборі “SunRise”. Загін “Friends” завжди працює над створенням та удосконаленням чогось нового. Для прикладу: учні 3 класу ділилися своїми думками на тему “The best friend is…” («Найкращий друг – це …»), виготовляли листівки своїм найкращим друзям і разом із Діною Валеріївною створили плакат, на якому написали імена своїх найкращих друзів. 4 клас розповів про свої мрії  і вирішили відобразити їх на постері. Керівник мовного табору Гончар Д.В. запропонувала учням висловити думки про свої мрії англійською мовою, де діти пізнали багато нової лексики.

         Всі вихователі 4-ьох загонів працюють сумлінно, не залишають осторонь байдужих до співпраці. Так, вихователь Загону №1 Гладчук Є.Г. насолоджується переглядом українських казок зі своїми вихованцями. Вихователь Загону №2 Гуцул Т.С. відтворює казкових персонажів на малюнках із учнями 3 і 4 класів, а Базь Ю.О. вихователь Загону№3 влаштовує інсценівки до українських казок, в яких приймають участь також діти Загону №4 під керівництвом Равлюка І.І.

         В обідній час на учнів школи чекає смачна їжа в приміщенні шкільної їдальні. По завершенню робочого дня, всі діти дякують своїм вихователям загонів за гарно проведений час в пришкільному таборі «Росинка» з денним перебуванням та мовному таборі “SunRise”. Задоволена дітвора – задоволені вихователі! Насолоджуйтеся приємними моментами!