У вівторок, 1 грудня, учні 8 класу нашої школи мали змогу дізнатися цікаві факти із життя відомих математиків: А.Ейнштейна, Д.Пойя, Б.Паскаля, І.Ньютона та інших.

        Чи знали ви, що Блез Паскаль навчаючись самостійно геометрії, навіть не знав загальновживаних геометричних термінів і називав пряму – “паличкою”, коло – “колесом”, а паралелограм – “довгим квадратом”. Коли випадково батько застав Блеза за одним із таких самостійних уроків, він був вражений: хлопчик, який не знав навіть назв фігур, самостійно довів теорему Евкліда про суму кутів трикутника.

Д. Пойя, навчаючи студентів теорії ймовірностей,  розповів учням історію про лікаря, який не розумівся на цій теорії.

Лікар оглядаючи хворого  пацієнта казав: “ У вас дуже серйозне   захворювання. Із десяти хворих дев'ять помирають. Але вам пощастило, дев'ять пацієнтів на це захворювання в мене вже померли. Радійте: ви – той десятий, який обов'язково одужає!”

      Також учні  8 класу були очевидцями математичних фокусів, ба, навіть більше, мали змогу самі їх демонструвати своїм однокласникам.

      Я дуже вірю в те, що за математикою та учнями, які серйозно займаються нею, залежить рівень та якість нашого майбутнього життя, адже не боюся повторитись, що математика – це круто!