ЧОМУ

МИ ВЧИМО

АНГЛІЙСЬКУ

Чи важко вивчати англійську мову? Чи корисна вона для суспільства? Чи потрібна вона всім? В кожного відповідь буде своя. Проте ми знаємо точно, кому вона потрібна та, навіть, більше необхідна, так це нашим третьокласникам.

Учні 3 класу із задоволенням вивчають англійську, тому що кожен з них: по-перше мріє побувати в Англії чи США, а по-друге розуміє, що це європейська мова, яка врятує кожного в будь-якій ситуації, в якій би ви не опинилися.

Та не все так легко буває, як здається, англійська мова не легка у своєму вивченню, її потрібно ретельно вивчати, вона має великий, як лексичний, так і граматичний матеріал «за своєю спиною». І саме 15 лютого 3 клас знайомився на уроці англійської мови з новим граматичним матеріалом “Past Simple Tense” / verb “to be” (Минулий неозначений час / дієслово «бути»).

Вчитель англійської мови Гончар Діна Валеріївна ознайомила учнів із новою темою, представила відмінювання дієслова «бути» в минулому часі. Учні в свою чергу все ретельно нотували у свої робочі зошити та виконували з вчителем цікаві види вправ.

Англійська мова – це крок у майбутнє, тож ступайте у нього впевненіше!

Гончар Д.В.