ЕКОЛОГІЧНА
 ОСВІТА
 В КОНЦЕПЦІЇ
 НУШ

25 жовтня 2018 року на базі школи проведено районний семінар учителів 4 класів: «Екологічна освіта в концепції НУШ». 

Семінар розпочався з візитки школи, яка була представлена учнівським колективом, по завершенню якої Грицик Анжела Вікторівна ознайомила присутніх з планом роботи.

У ході семінару Дзик О.А., заступник директора з навчально-виховної роботи,  зупинилась на особливостях впровадження екологічної освіти в систему роботи закладу та презентувала алгоритм роботи над даною проблемою. Досвід роботи  закладу з теми екологічного виховання було представлено у формі інтелект-карти, де основна увага зосереджувалася на інструментарії, за допомогою якого відбувається реалізація даного напрямку роботи.

Гуцул Тетяна Степанівна, класовод 4 класу, провела урок з природознавства на тему «Про що може розповісти карта», в ході якого учні вдосконалювали вміння користуватись картою, розрізняти план і карту, знаходити місце розташування об’ктів на карті та глобусі, розвивали вміння порівнювати, співставляти, узагальнювати та аналізувати інформацію. Впродовж уроку учні працювали в командах: дослідники-естети, дослідники-екологи, дослідники-краєзнавці та дослідники-енциклопедисти.

У формі скрайбінгу учитель початкових класів Гуцул Т.С. поділилась досвідом роботи з методики організації науково-дослідної діяльності з учнями початкових класів. Як кінцевий результат роботи представлено захист науково-дослідницької роботи учня 6 класу Гуцула І., переможця Національного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту експериментально-дослідних робіт  з природознавства «Юний дослідник» на тему «Дослідження токсичного впливу продуктів харчування через біотестування інфузорії туфельки (Paramecium caudatum) та визначення альтернативи для школярського ланч-боксу».

Учасникам семінару було презентовано «Учительське ноу-хау» авторських напрацювань Гуцул Т.С.

Учні філії художньої школи, керівник Бескубський Д.В., запросили присутніх на  виставку дитячих робіт на екологічну тематику «Природа - вічний зразок мистецтва».

 Практичним психологом Якубенко В.В. з учасниками районного семінару було проведено психологічну майстерню кольорового настрою, ня якому учасники мали змогу ознайомитись з методами кольоро-, музико- та ізо-терапії.

Учасники семінару із задоволенням брали участь у всіх видах роботи.

     По завершенню заходів  Грицик А.В. було підведено підсумки семінару та прийнято ряд рекомендацій.