СЛОВА ПОДЯКИ

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами.

   Нормальна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки. Не є виключенням і наша школа. Наш навчальний заклад постійно потребує підтримки благодійників.
  Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Івановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки нашим спонсорам -   представникам  компанії Контінентал Фармерз Груп  Стрільчуку Яну Анатолійовичу та Сандуляку Ваасилю Олександровичу за щорічні подарунки до Дня Святого Миколая учням 1 – 4 класів. Та особливим приємним подарунком до Новорічних свят став телевізор „PHILIPS”, завдяки якому тепер проведення загальношкільних виховних заходів для учнів школи стане цікавішим та кориснішим. 
  Завдяки  турботі, підтримки наших постійних друзів, меценатів, спонсорів наша школа з кожним роком стає сучасним освітнім закладом. Тож разом ми зкладаємо міцний фундамент світлого майбутнього наших дітей. В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Щиро дякуємо Вам за добро, допомогу та підтримку!