Адміністрація.

 

    Директор 
    Сливка Руслана Іванівна,

 навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному університеті  ім. В.Затонського, спеціальність за  дипломом  «Вчитель української мови і  літератури, світової літератури»,  спеціаліст І категорії, педагогічний  стаж з  2002 р.

 

 

 

 

 

  Заступник директора
  з н/в роботи
  Дзик  Оксана Анатоліївна ,

 навчалася у Чернівецькому державному  університеті  ім. Юрія Федьковича,  спеціальність за дипломом «Агрохімія та грунтознавство», спеціаліст І  категорії,  педагогічний стаж з 2003 р.

 

 

 

 

 

  Заступник  директора
  з н/в роботи
  Піжовська Лариса Іванівна,

 навчалася у Чернівецькому державному  університеті  ім. Юрія  Федьковича,  спеціальність за дипломом «Початкове навчання»,  спеціаліст І категорії,  педагогічний стаж з 1994 р.

 

 

 

 

 

Педагогічний колектив.

Гуцул Оксана Борисівна, навчалася у Чернівецькому державному  університеті  ім. Юрія Федьковича, спеціальність за дипломом «Українська мова і література», спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж з 2003 р.

Гуцул Тетяна Степанівна, навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному інституті ім. В.Затонського, спеціальність за дипломом  «Педагогіка і методика початкового  навчання», спеціаліст вищої категорії, «Вчитель методист», педагогічний стаж з 1990 р.

Білик Євгенія Василівна, навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному інституті ім. В.Затонського, спеціальність за дипломом  «Педагогіка і методика початкового  навчання», спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель»,  педагогічний стаж з 1978 р.

Гладчук Євгена Григорівна, навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному інституті ім. В.Затонського, спеціальність за дипломом  «Педагогіка і методика початкового  навчання», спеціаліст вищої категорії,  «Старший вчитель», педагогічний стаж з 1979 р.

Кувіла Євгенія Василівна, навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному інституті ім. В.Затонського, спеціальність за дипломом  «Педагогіка і методика початкового  навчання», спеціаліст вищої категорії, «Вчитель методист»,  педагогічний стаж з 1980 р.

Равлюк  Ігор Іванович,  навчався у Чернівецькому національному державному університеті  ім. Ю.Федьковича спеціальність за дипломом «Історія», магістр історії, педагогічний стаж з 2017 р.

Базь Юлія Олексіївна, навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному інституті ім. В.Затонського, спеціальність за дипломом  «Українська мова і література»,  спеціаліст вищої категорії, «Відмінник освіти», педагогічний стаж з 1993 р.

Дудчак Тетяна Миколаївна, навчалася у Кам’янець Подільському державному педагогічному інституті ім. В.Затонського, спеціальність за дипломом  «Українська мова і література»,  спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель», «Відмінник освіти», педагогічний стаж з 1981 р.

Алієва Тетяна Іванівна, навчалася у Чернівецькому національному державному університеті  ім.Ю.Федьковича спеціальність за дипломом «Українська мова і література», магістр української  філології, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж з 2003 р.

Кубляк  Інга Леонідівна, навчалася у Чернівецькому національному державному університеті  ім. Ю.Федьковича спеціальність за дипломом «Математика», спеціаліст І категорії, педагогічний стаж з 2004 р.

Маріуца Наталка Володимирівна, навчалася у Кам’янець Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка, спеціальність за дипломом  «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика»,  спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж з 2012 р.

 Гришков Валерій Вільович, навчався у Львівському політехнічному інституті, спеціальність за дипломом «Радіотехніка», спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель», педагогічний стаж з 1997 р.

Боднар Ірина Іванівна, навчалася у Чернівецькому державному  університеті  ім. Юрія Федьковича, спеціальність за дипломом «Біологія», спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж з 2001 р.

Холявчук  Валентина Василівна, навчалася у Луцькому  державному педагогічному  інституті  ім. Лесі Українки, спеціальність за дипломом «Географія, біологія», спеціаліст вищої категорії, «Вчитель методист», педагогічний стаж з 1985 р.

Кувіла Наталя Михайлівна, навчалася у Кам’янець Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка, спеціальність за дипломом  «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)»,  спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж з 2002 р.

Гладчук Юрій Вікторович, навчався у Чернівецькому національному державному університеті  ім. Ю.Федьковича спеціальність за дипломом «Базова вища освіта «Педагогічна освіта», спеціаліст, педагогічний стаж з 2003 р.

Гончар Діна Валеріївна, навчалася у Чернівецькому національному державному університеті  ім. Ю.Федьковича,  спеціальність за дипломом «Магістр філології, переклад», спеціаліст, педагогічний стаж з 2014 р.

Якубенко Вікторія Вікторівна, навчалася у Чернівецькому  державному університеті  ім. Ю.Федьковича спеціальність за дипломом «Психологія», спеціаліст, педагогічний стаж з 2006 р.

Москалюк Тетяна Дмитрівна, навчалася у Хмельницькому педагогічному училищі,  спеціальність за дипломом «Дошкільне виховання», спеціаліст, педагогічний стаж з 2004 р.