НАКАЗ    № 02  01.06.2017 
Про перевід учнів 1-4 класів
до наступних класів

     Керуючись  Законом  України «Про загальну середню освіту», Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України  від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 № 924/27369  та  відповідно до рішення засідання педагогічної ради від 01.06.2017, протокол № 6

 НАКАЗУЮ:

    Перевести учнів 1-4-х класів до наступних класів:

 до 2 класу:

  1. Андрущака Андрія Сергійовича
  2. Балту Івана Степановича
  3. Бербеку Кіріла Васильовича
  4. Ганзюка Вадима Володимировича
  5. Гуцул Софію Ігорівну
  6. Лісковського Максима Івановича
  7. Мельник Іванну Вікторівну
  8. Панаса Романа Васильовича
  9. Підкасістого Владислава Сергійовича
  10. Попова Антона Олександровича
  11. Присташ Валерію Віталіївну
  12. Ротар Вікторію Ігорівну
  13. Рубаняк Анастасію Романівну
  14. Соцького Назара Віталійовича
  15. Телешмана Ярослава Владиславовича
  16. Чухрій Софію Андріївну
  17. Шевчук Аріну Юріївну
  18. Якубенко Софію Михайлівну

 

 до 3 класу:

  1. Бивчука Івана  Васильовича
  2. Боднаря Ярослава  Юрійовича
  3. Боднарчук Рафаеллу  Романію  Русланівну
  4. Боднарчук Христину  Сергіївну
  5. Ганжелюка Елізара  Богдановича
  6. Гожан Анастасію  Петрівну
  7. Гончара Івана  Івановича
  8. Грушецького Юрія  Леонідовича
  9. Затолошного Савелія  Вікторовича
  10. Затолочну Таїсію Олександрівну
  11. Колодача Ростислава Олеговича
  12. Коника Давида Васильовича
  13. Кувілу Олександра Олександровича
  14. Ляшок Софію Володимирівну
  15. Мензак Надію Сергіївну
  16. Мишака Івана Сергійовича
  17. Рибака Андрія Геннадійовича
  18. Семенюк Мирославу Тарасівну
  19. Шабуріну Діану Олегівну

 

до 4 класу:

  1. Грушецьку Анастасію  Станіславівну
  2. Грушецького Олександра  Анатолійовича
  3. Гуцул Даніелу  Сергіївну
  4. Дзика Серафима  Олександровича
  5. Єваня Сергія  Васильовича
  6. Коник Анастасію  Сергіївну
  7. Коваленко Маргариту  Володимирівну
  8. Лисюк Анастасію  Олександрівну
  9. Мензак Тетяну Сергіївну
  10. Рудого Олександра Дмитровича
  11. Попова Артема Олександровича
  12. Попову Олександру Олександрівну
  13. Савінкіну Машу Анатоліївну
  14. Семенюка Богдана Романовича
  15. Семенюк Ніколь Дмитрівну
  16. Семенюка Дениса Олександровича
  17. Сливчук Віолету Віталіївну
  18. Равлюка Максима Віталійовича
  19. Телешмана Ростислава Владиславовича

  

до 5 класу:

  1. Бербеку Дарину  Володимирівну
  2. Бербеку Серафима Васильовича
  3. Боднарчука Арсена Руслановича
  4. Боднарчука Василя Сергійовича
  5. Боднарчук Іванну Валентинівну
  6. Буймістрюк Мирославу Василівну
  7. Везетел Каріну Іванівну
  8. Грубого Максима Віталійовича
  9. Гуцула Івана Григоровича
  10. Двірського Даніеля Руслановича
  11. Карпович Мар’яну Вікторівну
  12. Максименко Анастасію Сергіївну
  13. Марингос Марію Іванівну
  14. Москалюк Кароліну Олегівну
  15. Селиську Каріну Вікторівну
  16. Скибінського Петра Володимировича
  17. Сливку Ніку Миколаївну
  18. Філоновича Владислава Олеговича
  19. Шевцова Григорія Віталійовича
  20. Шевчук Дарину Ярославівну

 

 

     Директор школи                                                                            Р.Сливка