Друк

НАКАЗ від 12.06.2021 № 05-у
Про перевід учнів 5-8, 10 класів
до наступних класів

     Керуючись  Законом  України «Про повну загальну середню освіту», Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України  від 16.04.2018      № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 № 564/32016 та відповідно до рішення засідання педагогічної ради від 12.06.2021, протокол № 12

 НАКАЗУЮ:

    Перевести учнів 5-8, 10 класів до наступних класів:

до 6  класу:

  1. Андрущака Андрія Сергійовича
  2. Балту Івана Степановича
  3. Бербеку Кіріла Васильовича
  4. Білоткач Ангеліну  Олегівну
  5. Ганзюка Вадима Володимировича
  6. Гуцул Софію Ігорівну
  7. Лісковського Максима Івановича
  8. Мельник Іванну Вікторівну
  9. Підкасістого Владислава Сергійовича
  10. Присташ Валерію Віталіївну
  11. Радецького Артема Івановича
  12. Ротар Вікторію Ігорівну
  13. Рубаняк Анастасію Романівну
  14. Телешмана Ярослава Владиславовича
  15. Фортуну Миколу
  16. Челемок Ольгу Юріївну
  17. Чухрій Софію Андріївну
  18. Шевчук Аріну Юріївну
  19. Якубенко Софію Михайлівну

 

 до 7 класу:  

  1. Бивчука Івана  Васильовича
  2. Боднаря Ярослава  Юрійовича
  3. Боднарчук Раффаелу  Романію  Русланівну
  4. Боднарчук Христину  Сергіївну
  5. Ганжелюка Елізара  Богдановича
  6. Гончара Івана  Івановича
  7. Грушецького Юрія  Леонідовича
  8. Затолошного Савелія  Вікторовича
  9. Затолочну Таїсію  Олександрівну
  10. Кобрин Анастасію Павлівну
  11. Колодача Ростислава Олеговича
  12. Коника Давида Васильовича
  13. Кувілу Олега Олександровича
  14. Ляшок Софію Володимирівну
  15. Мензак Надію Сергіївну
  16. Мишака Івана Сергійовича
  17. Рибака Андрія Геннадійовича
  18. Семенюк Мирославу Тарасівну
  19. Ткачука Віктора Михайловича
  20. Шабуріну Діану Олегівну

 

   до 8 класу:

  1. Грушецьку Анастасію Станіславівну
  2. Грушецького Олександра Анатолійовича
  3. Гуцул Даніелу
  4. Дзика Серафима Олександровича
  5. Єваня Сергія Васильовичя
  6. Коваленко Маргариту Володимирівну
  7. Коник Анастасію Сергіївну
  8. Кречун Валерію Василівну
  9. Лисюк Анастасію Олександрівну
  10. Попова Артема Олександровича
  11. Попову Олександру Олександрівну
  12. Равлюка Максима Віталійовича
  13. Савінкіну Машу Анатоліївну
  14. Семенюка Богдана Романовича
  15. Семенюка Дениса Олександровича
  16. Семенюк Ніку Дмитрівну
  17. Сливчук Віолетту Віталіївну
  18. Телешмана Ростислава Владиславовича
  19. Ховрак Яну Георгіївну

 

 

   до 9 класу:

  1. Бербеку Дарину 
  2. Бербеку Серафима Васильовича
  3. Боднарчука Арсена
  4. Боднарчук Іванну Валентинівну
  5. Буймістрюк Мирославу Василівну
  6. Везетел Каріну Іванівну
  7. Грубого Максима Віталійовича
  8. Гуцула Івана Григоровича
  9. Двірського Даніеля Руслановича
  10. Карпович Мар’яну Вікторівну
  11. Максименко Анастасію Сергіївну
  12. Марингос Марію Іванівну
  13. Москалюк Кароліну Олегівну
  14. Селиську Каріну Вікторівну
  15. Скибінського Петра Володимировича
  16. Сливку Ніку Миколаївну
  17. Філоновича Владислава Олеговича
  18. Фортуну Юлію
  19. Шевцова Григорія Віталійовича
  20. Шевчук Дарину Ярославівну

 

до 11 класу:

  1. Базя Мар’яна  Вікторовича
  2. Білоткача Олега  Руслановича
  3. Гаврілову Каріну  Іллівну
  4. Дзурак Михайліну  Іванівну
  5. Корогоду Ольгу  Анатоліївну
  6. Курку Миколу Юрійовича
  7. Кушнір Софію  Романівну
  8. Москалюка Сергія  Олександровича
  9. Потапова Івана  Костянтиновича
  10. Потапову Мар’яну Василівну
  11. Присакаря Олега Вадимовича
  12. Радецького Костянтина Івановича
  13. Рудого Михайла Сергійовича
  14. Рябого Євгенія Анатолійовича
  15. Семенову Крістіну Вікторівну
  16. Семенюка Давіде Миколайовича
  17. Сливку Ірину Миколаївну
  18. Харабару Андрія Ігоровича
  19. Холявчука Павла Андрійовича
  20. Шевчука Вдадислава Ярославовича    

 

 

     Директор школи                                                                             Р. Сливка

Перегляди: 36