Друк

НАКАЗ від 07.06.2021 № 03-у
Про перевід учнів 1-4 класів
до наступних класів

     Керуючись  Законом  України «Про повну загальну середню освіту», Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України  від 16.04.2018      № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 № 564/32016 та відповідно до рішення засідання педагогічної ради від 07.06.2021, протокол № 11

 

НАКАЗУЮ:

 

   Перевести учнів 1-4 класів до наступних класів:

до 2 класу:

  1. Бербеку Нікіту Володимировича
  2. Боднарюка Нікіту Вадимовича
  3. Василевського Артема Васильовича
  4. Везетела Юхима Івановича
  5. Видиш Анну Володимирівну
  6. Ганзюк Евеліну Іванівну
  7. Гончарюк Алісу Денисівну
  8. Горобієвську Софію Іванівну
  9. Гринько Анастасію Романівну
  10. Жар Вікторію Іллівну
  11. Казимір Олександру Вадимівну
  12. Лєснову Євгенію Вікторівну
  13. Лєсніка Арсенія Філарєтовича
  14. Лисюка Павла Олександровича
  15. Лютика Владислава Олександровича
  16. Півня Богдана Олександровича
  17. Равлюк Анастасію Віталіївну
  18. Радецького Павла Івановича
  19. Савінкіну Єлизавету Анатоліївну
  20. Семенюка Артема Дмитровича
  21. Семенюк Софію Романівну
  22. Сливку Даніїла Максимовича
  23. Столбового Ігоря Вадимовича
  24. Ткачука Дмитра Михайловича
  25. Холявчук Дарію Ігорівну
  26. Шевцову Аделіну Віталіївну
  27. Цвика Іллю Олеговича
  28. Фортуну Олександра Романови

 

до 3 класу:

  1. Адамчука Владислава  Руслановича
  2. Базь Олександру  Сергіївну
  3. Бербеку Даніїла  Васильовича
  4. Горяніну Єлизавету  Сергіївну
  5. Гуцуляк Єву  Русланівну
  6. Ковалюка Олександра  Ігоровича
  7. Корнійця Павла  Валерійовича
  8. Лазарюка Владислава  Валентиновича
  9. Лісковську Валерію  Михайлівну
  10. Мельник Орисю  Богданівну
  11. Півень Яну  Олександрівну
  12. Радецького Іллю  Івановича
  13. Романюка Володимира Павловича
  14. Руду Олександру  Олександрівну
  15. Рудого Дениса  В’ячеславовича
  16. Савінкіного Матвія  Анатолійовича
  17. Солодовнікова Серафима  Євгеновича
  18. Ткачука Костянтина Михайловича
  19. Тульчак Ангеліну  Анатоліївну
  20. Чорного Владислава  Васильовича
  21. Шабуріну Юлію  Олегівну
  22. Шевцова Ростислава  Віталійовича
  23. Якубенко Аполлінарію  Михайлівну

 

   до 4 класу:

  1. Архіпова Валерія  Миколайовича
  2. Атаманюка Артема  Артуровича
  3. Бербеку Івана  Васильовича
  4. Боднарюка Артема  Вадимовича
  5. Везетелюка Антона  Миколайовича
  6. Горяніна Дениса  Вікторовича
  7. Грушецьку Христину  Саргисівну
  8. Гуцула Андрія  Віталійовича
  9. Гуцула Станіслава  Олександровича
  10. Дирик Аделіну Володимирівну
  11. Довгого Марка Аркадійовича
  12. Забурянного Артема Олександровича
  13. Загоруйко Дар’ю Андріївну
  14. Кобрину Катерину Павлівну
  15. Комерзана Станіслава Олександровича
  16. Коник Тетяну Сергіївну
  17. Кутєйнікова Даниїла Олександровича
  18. Кушніра Романа Олексійовича
  19. Лютик Маргариту Олександрівну
  20. Манчука Даниїла Анатолійовича
  21. Маріуцу Олександра Анатолійовича
  22. Мельник Надію Вікторівну
  23. Олійник Дарію Василівну
  24. Петрик Тетяну Андріївну
  25. Підлісну Таїсію Русланівну
  26. Рудого Богдана Дмитровича
  27. Сливку Віталіну Віталіївну
  28. Чухрія Арсена Андрійовича
  29. Швед Дарію Русланівну

  

   до 5 класу:

  1. Антонюк Тетяну  Іванівну
  2. Боднарюка Данііла  Вадимовича
  3. Буймістрюк Владиславу  Василівну
  4. Бушинську Валерію  Олегівну
  5. Василенко Максима  Олександровича
  6. Ганжелюк Олександру  Богданівну
  7. Гладчука Даніїла  Юрійовича
  8. Гладчук Дар’ю  Іванівну
  9. Гончарюк Кароліну  Денисівну
  10. Єгорову Юлію В’ячеславівну
  11. Заїку Еліну Вадимівну
  12. Забурянного Богдана Дмитровича
  13. Кімаковського Назара Ігоровича
  14. Ковальського Олега Ярославовича
  15. Корогоду Назара Миколайовича
  16. Лєсніка Назара Філаретовича
  17. Лисюка Михайла Олександровича
  18. Манчула Рувіма Тимофійовича
  19. Москалюк Анну Олегівну
  20. Пономаренко Дарину Сергіївну
  21. Присяжнюка Ігоря Олександровича
  22. Радецького Андрія Івановича
  23. Семенюка Якова Тарасовича
  24. Челемка Юрія Юрійовича
  25. Чорну Дарію Миколаївну

 

         Директор школи                                                                             Р. Сливка

Перегляди: 39