НАКАЗ від 14.06.2019  № 04-у
Про перевід учнів 5-8-х,10-го класів
до наступних класів

    Керуючись Законом  України «Про загальну середню освіту», Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України  від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 № 924/27369 та відповідно до рішення засідання педагогічної ради від 14.06.2019, протокол № 7

НАКАЗУЮ:

  Перевести учнів 5-8-х, 10-го класів до наступних класів:

до 6 класу:

  1. Грушецьку Анастасію Станіславівну
  2. Грушецького Олександра Анатолійовича
  3. Гуцул Даніелу
  4. Дзика Серафима Олександровича
  5. Єваня Сергія Васильовичя
  6. Коваленко Маргариту Володимирівну
  7. Коник Анастасію Сергіївну
  8. Кречун Валерію Василівну
  9. Лисюк Анастасію Олександрівну
  10. Мензак Тетяну Сергіївну
  11. Попова Артема Олександровича
  12. Попову Олександру Олександрівну
  13. Равлюка Максима Віталійовича
  14. Рудого Олександра Дмитровича
  15. Савінкіну Машу Анатоліївну
  16. Семенюка Богдана Романовича
  17. Семенюка Дениса Олександровича
  18. Семенюк Ніка Дмитрівну
  19. Сливчук Віолетту Віталіївну
  20. Телешмана Ростислава Владиславовича

до 7 класу:

  1. Бербеку Дарину  Володимирівну
  2. Бербеку Серафима Васильовича
  3. Боднарчука Арсена Руслановича
  4. Боднарчука Василя Сергійовича
  5. Боднарчук Іванну Валентинівну
  6. Буймістрюк Мирославу Василівну
  7. Везетел Каріну Іванівну
  8. Грубого Максима Віталійовича
  9. Гуцула Івана Григоровича
  10. Двірського Даніеля Руслановича
  11. Карпович Мар’яну Вікторівну
  12. Максименко Анастасію Сергіївну
  13. Марингос Марію Іванівну
  14. Москалюк Кароліну Олегівну
  15. Селиську Каріну Вікторівну
  16. Скибінського Петра Володимировича
  17. Сливку Ніку Миколаївну
  18. Філоновича Владислава Олеговича
  19. Фортуну Юлію Миколаївну
  20. Шевцова Григорія Віталійовича
  21. Шевчук Дарину Ярославівну

до 8 класу:

  1. Білюк  Валерію  Вікторівну
  2. Білюк Мирославу  Вікторівну
  3. Боднарчук Олександру Олександрівну
  4. Ганжалюка Стасія Анатолійовича
  5. Грушецьку Анну Анатоліївну
  6. Гуцула  Богдана  Ігоровича
  7. Гуцуляк Аліну Вікторівну
  8. Диріка  Сергія Вікторовича
  9. Доцена Платаша Віктора Даніеля Вікторовича
  10. Єгорова Івана В’ячеславовича
  11. Ковальську Валентину Ярославівну
  12. Кречуна Владислава Васильовича
  13. Малородову Крістіну Анатоліївну
  14. Марущака Владислава Вікторовича
  15. Мельник Марину Степанівну
  16. Орлова Єгора Анатолійовича
  17. Піжовського Миколу Сергійовича
  18. Пустовойтенка Андрія Георгійовича
  19. Селиського Максима Миколайовича
  20. Сливку Давида Максимовича
  21. Чорного Дмитра Сергійовича
  22. Чорного Станіслава Васильовича
  23. Якубенко Олександру Михайлівну

до 9 класу:

  1. Базя Мар’яна  Вікторовича
  2. Білоткача Олега  Руслановича
  3. Гаврілову Каріну  Іллівну
  4. Галюк Ольгу  Петрівну
  5. Дзурак Михайліну  Іванівну
  6. Корогоду Ольгу  Анатоліївну
  7. Курку Миколу Юрійовича
  8. Кушнір Софію  Романівну
  9. Москалюка Сергія  Олександровича
  10. Потапова Івана Костянтиновича
  11. Потапову Мар’яну Василівну
  12. Присакаря Олега Вадимовича
  13. Рудого Михайла Сергійовича
  14. Рябого Євгенія Анатолійовича
  15. Семенову Крістіну Вікторівну
  16. Семенюк Богдану Тарасівну
  17. Семенюка Давіде Миколайовича
  18. Сливку Ірину Миколаївну
  19. Харабару Андрія Ігоровича
  20. Холявчука Павла Андрійовича
  21. Шевчука Вдадислава Ярославовича 
  22. Ярову Діану Іванівну

до 11 класу: 

  1. Атаманюка Івана  Руслановича
  2. Боднаря Андрія Юрійовича
  3. Боднарчука Олега Олеговича
  4. Буймістрюк Ангеліну Василівну
  5. Галюк Світлану Петрівну
  6. Заїку Аріну   Вадимівну
  7. Піжовського Івана Сергійовича
  8. Попова Сергія  Олександровича
  9. Солодовнікову Ангеліну  Євгенівну
  10. Харабару Володимира Ігоровича
  11. Чепурняка Михайла Сергійовича
  12. Шевчук Анастасію Олександрівну

 

   Директор школи                                                                                 Р.Сливка