ПРОТОКОЛ  № 6
засідання  педагогічної  ради
від 06 червня 2019 року

        Членів педради – 26 чол.
Присутні – 23 чол.
Відсутні: Орловська С.В.,
    Бескубський Д.В.,
Ковтун І.П.

Голова педради – Сливка Р.І.
Секретар педради – Дзик О.А.

Порядок денний:

  1. Про перевід учнів 1-4-х класів до наступних класів.                              

                                                                             (Сливка Р.І.,  директор школи)

  1. Про нагородження учнів 3-4-х класів похвальним листом «За високі досягнення у навчанні».

                                                                                (Сливка Р.І., директор школи)

  1. СЛУХАЛИ:

   Сливку Р.І., директора школи, яка  познайомила присутніх з Порядком  переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОНУ від 14.07.2015 № 762.

УХВАЛИЛИ:

  1.  Перевести учнів 1-4 класів до наступних класів:

   1.1. До 2 класу:

  1. Архіпова Валерія  Миколайовича
  2. Атаманюка Артема  Артуровича
  3. Бербеку Івана  Васильовича
  4. Боднарюка Артема  Вадимовича
  5. Везетелюка Антона  Миколайовича
  6. Горяніна Дениса  Вікторовича
  7. Грушецьку Христину  Саргисівну
  8. Гуцула Андрія  Віталійовича
  9. Гуцула Станіслава  Олександровича
  10. Дирик Аделіну Володимирівну
  11. Довгого Марка Аркадійовича
  12. Забурянного Артема Олександровича
  13. Загоруйко Дар’ю Андріївну
  14. Кобрину Катерину Павлівну
  15. Комерзана Станіслава Олександровича
  16. Коник Тетяну Сергіївну
  17. Кутєйнікова Даниїла Олександровича
  18. Кушніра Романа Олексійовича
  19. Лютик Маргариту Олександрівну
  20. Манчука Даниїла Анатолійовича
  21. Маріуцу Олександра Анатолійовича
  22. Мельник Надію Вікторівну
  23. Олійник Дарію Василівну
  24. Петрик Тетяну Андріївну
  25. Підлісну Таїсію Русланівну
  26. Рудого Богдана Дмитровича
  27. Сливку Віталіну Віталіївну
  28. Челемка Андрія Ігоровича
  29. Чухрія Арсена Андрійовича
  30. Швед Дарію Русланівну

  

   1.2. До 3 класу:

  1. Антонюк Тетяну  Іванівну
  2. Боднарюка Данііла  Вадимовича
  3. Буймістрюк Владиславу  Василівну
  4. Бушинську Валерію  Олегівну
  5. Василенко Максима  Олександровича
  6. Ганжелюк Олександру  Богданівну
  7. Гладчука Даніїла  Юрійовича
  8. Гладчук Дар’ю  Іванівну
  9. Гончарюк Кароліну  Денисівну
  10. Єгорову Юлію В’ячеславівну
  11. Заїку Еліну Вадимівну
  12. Забурянного Богдана Дмитровича
  13. Кімаковського Назара Ігоровича
  14. Ковальського Олега Ярославовича
  15. Корогоду Назара Миколайовича
  16. Лєсніка Назара Філаретовича
  17. Лисюка Михайла Олександровича
  18. Манчула Рувіма Тимофійовича
  19. Москалюк Анну Олегівну
  20. Семенюка Якова Тарасовича
  21. Челемка Юрія Юрійовича
  22. Чорну Дарію Миколаївну

 

   1.3. До 4  класу:

  1. Андрущака Андрія Сергійовича
  2. Балту Івана Степановича
  3. Бербеку Кіріла Васильовича
  4. Ганзюка Вадима Володимировича
  5. Гуцул Софію Ігорівну
  6. Лісковського Максима Івановича
  7. Мельник Іванну Вікторівну
  8. Підкасістого Владислава Сергійовича
  9. Присташ Валерію Віталіївну
  10. Ротар Вікторію Ігорівну
  11. Рубаняк Анастасію Романівну
  12. Соцького Назара Віталійовича
  13. Телешмана Ярослава Владиславовича
  14. Фортуну Миколу Миколайовича
  15. Челемок Ольгу Юріївну
  16. Чухрій Софію Андріївну
  17. Шевчук Аріну Юріївну
  18. Якубенко Софію Михайлівну

 

   1.4. До 5 класу:   

  1. Бивчука Івана  Васильовича
  2. Боднаря Ярослава  Юрійовича
  3. Боднарчук Раффаелу  Романію  Русланівну
  4. Боднарчук Христину  Сергіївну
  5. Ганжелюка Елізара  Богдановича
  6. Гончара Івана  Івановича
  7. Грушецького Юрія  Леонідовича
  8. Затолошного Савелія  Вікторовича
  9. Затолочну Таїсію  Олександрівну
  10. Кобрин Анастасію Павлівну
  11. Колодача Ростислава Олеговича
  12. Коника Давида Васильовича
  13. Кувілу Олега Олександровича
  14. Ляшок Софію Володимирівну
  15. Мензак Надію Сергіївну
  16. Мишака Івана Сергійовича
  17. Рибака Андрія Геннадійовича
  18. Семенюк Мирославу Тарасівну
  19. Шабуріну Діану Олегівну

    2. СЛУХАЛИ:

   Сливку Р.І., директора школи, яка познайомила з Положенням про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні», затвердженим наказом МОНУ від 11.12.2000 № 579 та змінами до нього, затвердженими наказом МОНУ від 07.02.2012 № 115.

УХВАЛИЛИ:

   Нагородити  похвальним  листом  «За високі досягнення в навчанні» наступних учнів:

  1. Підкасістого Владислава Сергійовича – 3 клас
  2. Ротар Вікторію Ігорівну – 3 клас
  3. Шевчук Аріну Юріївну – 3 клас
  4. Якубенко Софію Михайлівну – 3 клас
  5. Боднарчук  Раффаелу – 4  клас
  6. Гончара Івана Івановича – 4 клас
  7. Грушецького Юрія  Леонідовича – 4 клас
  8. Коника Давида Васильовича – 4 клас
  9. Кувілу Олександр  Сергійовича – 4 клас

     Голова педагогічної  ради                                                                Р.Сливка

   Секретар педагогічної ради                                                            Дзик О.А.